Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 957
  • 314






Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава

магазин Йори
магазин Тема
магазин Тони
магазин Делфин
магазин Синди
детски Егоист
склад за памперси до Новата поща
магазин Штъркел
магазин Полием
магазин за детски обувки





Пишещи мами от Бургас
tedka*
ellyst
raika
vania_ip
teodorastamova
Sesana
pupelina
Ji 
Mira(vatan1919)
Cweti 
tsachi
тити 
siska 
ribka
Вери 
gk77
jeijei 
uma
aq_kiara
Танина
jaklins 
Tani4ka*
Миленика
chockolina
Soleada
Laurelin
Rossie
sanimama
FY
Лилита
Малчо
mam4e
shedi
Маева
fineti
Nadejdica
Kasidy






Бременни от Бургас:
galiq_82
AngelEyes
Moonlady
Ренито
Narina






Пишеща баба от Бургас:
Галя2





                                                 
Старите темички:
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас


                               
Виж целия пост
# 1
Tsachi, ентусиазмът ти е заразителен! newsm10
Виж целия пост
# 2
Tsachi, ентусиазмът ти е заразителен! newsm10
Браво!!!Наистина страхотна работа!
Браво и на момичетата с протеста,но.......................................................................................
Само ми се ще да вметна ,че не е много интелигентно да наричаш съгражданите си "тъпи мутри"Не смятам,че ние,които не сме отишли на протеста сме по-малко интелигентни от вас или не ни пука,може би има много по различни причини от тези,за които вие си мислите.Например малко смешно ми се вижда една майка с количка от 500-600лева да протестира,че не и стигат парите,така ще има обратен ефект и онзи чичко от министерството ще каже пак:"Вижте им количките по колко лева са...и тн."Така,че това само ще бъде една анти реклама,незнам как иначе да се изразя.
Лек ден на всички ви и много здрави деца ви желая!
Виж целия пост
# 3
Браво на   tsachi  smile3501
Raika aз изчетох тука едни темки.Да те питам кво е тва Атропин?  newsm78
Виж целия пост
# 4
Tsachi, ентусиазмът ти е заразителен! newsm10
Браво!!!Наистина страхотна работа!
Браво и на момичетата с протеста,но.......................................................................................
Само ми се ще да вметна ,че не е много интелигентно да наричаш съгражданите си "тъпи мутри"Не смятам,че ние,които не сме отишли на протеста сме по-малко интелигентни от вас или не ни пука,може би има много по различни причини от тези,за които вие си мислите.Например малко смешно ми се вижда една майка с количка от 500-600лева да протестира,че не и стигат парите,така ще има обратен ефект и онзи чичко от министерството ще каже пак:"Вижте им количките по колко лева са...и тн."Така,че това само ще бъде една анти реклама,незнам как иначе да се изразя.
Лек ден на всички ви и много здрави деца ви желая!
  202uu
Виж целия пост
# 5
Tsachi, ентусиазмът ти е заразителен! newsm10
Браво!!!Наистина страхотна работа!
Браво и на момичетата с протеста,но.......................................................................................
Само ми се ще да вметна ,че не е много интелигентно да наричаш съгражданите си "тъпи мутри"Не смятам,че ние,които не сме отишли на протеста сме по-малко интелигентни от вас или не ни пука,може би има много по различни причини от тези,за които вие си мислите.Например малко смешно ми се вижда една майка с количка от 500-600лева да протестира,че не и стигат парите,така ще има обратен ефект и онзи чичко от министерството ще каже пак:"Вижте им количките по колко лева са...и тн."Така,че това само ще бъде една анти реклама,незнам как иначе да се изразя.
Лек ден на всички ви и много здрави деца ви желая!
Аз нещо не разбрах newsm78 кой кой е нарекъл ''тъпа мутра''?
Виж целия пост
# 6
Ренито, не обичам да пълня главите на бременните със страхотии, но пък от друга страна аз лично щях да се чувствам по-добре ако бях подготвена за ефекта на атропина, затова ти пускам този линк. Правим си обаче уговорката, психически да се настроиш, че на теб той няма да ти потрябва  Wink
Виж целия пост
# 7
Tsachi, ентусиазмът ти е заразителен! newsm10
Браво!!!Наистина страхотна работа!
Браво и на момичетата с протеста,но.......................................................................................
Само ми се ще да вметна ,че не е много интелигентно да наричаш съгражданите си "тъпи мутри"Не смятам,че ние,които не сме отишли на протеста сме по-малко интелигентни от вас или не ни пука,може би има много по различни причини от тези,за които вие си мислите.Например малко смешно ми се вижда една майка с количка от 500-600лева да протестира,че не и стигат парите,така ще има обратен ефект и онзи чичко от министерството ще каже пак:"Вижте им количките по колко лева са...и тн."Така,че това само ще бъде една анти реклама,незнам как иначе да се изразя.
Лек ден на всички ви и много здрави деца ви желая!
Аз нещо не разбрах newsm78 кой кой е нарекъл ''тъпа мутра''?
Ако прочетеш темата ,която е закована в "Бъдещи и настоящи майки"и се отнася за протеста ще видиш,но няма значение,няма да се косим за това сега,но просто си е доста убидно да се правят такива класификации!
Виж целия пост
# 8
Raika  Shocked дано да не ми потрябва  Peace
Виж целия пост
# 9
Майчета кога има новини по Скат или М-сат, нищо не можах да видя на тези в 19:30h newsm78
Виж целия пост
# 10
Tsachi, браво за новата темичка! Мога да добавя няколко мами към списъка, но не съм сигурна дали можеш да си редактираш поста.
Поздравявам ви за протеста. Аз за съжаление не можах да се измъкна от работа, за да дойда поне за малко.
Хайде наистина да се съберем следващата седмица пак, но по възможност да не е в събота преди обяд. А ако искате може да си направим и вечерна среща без децата, че иначе пак няма да се видим като хората  Party

ПС По Скат+ има новини в момента, но аз ги изтървах, следващите са в 23:35, а по СКАТ има в 22:00.
Виж целия пост
# 11
хубава темичка си сътворила, tcachi.
Виж целия пост
# 12
Tsachi, браво за новата темичка! Мога да добавя няколко мами към списъка, но не съм сигурна дали можеш да си редактираш поста.
мога да редактирам давай имената Peace
ако някой не е записан значи просто не е писал скоро - преписах имената от миналата тема
тя м/у другото никак не е заключена още не знам защо пишем тук вече newsm78
Виж целия пост
# 13
Браво на tsachi за оформлението  smile3501. Аз от скоро се включих, но се надявам да съм редовна. Видяхте ли колко много майки и татковци имаше на протеста в Сф. Ние не бяхме особено много, но следващия път (ако има такъв) ще сме още повече.
Виж целия пост
# 14
Що се хващате за глупости. Мисля, че съм дала да се разбере, за какво точно се говори. Да не говоря, че на Джи специално съм обяснила какво имам на ум като съм го писала. Ако найстина се зачете ще разберете, че става въпрос съвсем за друго, но явно не ви се занимава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия