Пак за епилатора

  • 687
  • 12
Намерих доста теми- четох, четох и не мога да реша какъв да избера- с дискове или с пинсети? Кой  е по-добрият вариант, има ли изобщо разлика? Аз имам Браун, ползвах го 9 години, но  се предаде Mr. Green Май не съм много доволна... не знам, не че имам база за сравнение. Моля, който се дразни от поредната тема за епилатори, да не пише изобщо Peace Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Имам Браун с пинсети и Филипс с дискове. Филипса според мен е по-добър - не боли толкова, хваща и по-късите косми и чисти по-добре.
До колкото знам, епилатор с дискове е по-добрият вариант.
Виж целия пост
# 2
И аз знам,че с дискове е най-добър! Peace
Виж целия пост
# 3
Имам Филипс с дискове и съм много доволна от него, но пък не съм пробвала друг, така че....... newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз съм с Филипс с дискове и съм много доволна!
Виж целия пост
# 5
Чувала съм от козметичка, че пинсетите идърпват косъма с корена, а дисковете повечето ги късат. Незнам дали наистина е така, защото нямам наблюдения. Ползвам Браун с пинсети и съм си доволна Peace
Виж целия пост
# 6
Чувала съм от козметичка, че пинсетите идърпват косъма с корена, а дисковете повечето ги късат. Незнам дали наистина е така, защото нямам наблюдения. Ползвам Браун с пинсети и съм си доволна Peace
Напълно съм съгласна! Имах Ровента с дискове. Късаше и хващаше косми, които са поне 1 мм. Подарих го и си купих Браун с пинсети. Влюбена съм в него. С обезболяваща приставка. Чисти и съвсем малки косми по половин мм. едва забележими. Докато ги видиш и той ги отскубнал. Много съм доволна. Даже и за места, където почти е немислимо да се ползва...  Embarassed
Виж целия пост
# 7
И аз съм с Филипс с дискове и съм много доволна!

И аз така Mr. Green
Не къса космите, а ги отскубва  Naughty
Виж целия пост
# 8
Ползвам Филипс, определено го предпочитам.  newsm10  Ползвала съм и Браун, но не е толкова добър.
Виж целия пост
# 9
Още един глас за епилатор с пинсети/моят е "Браун"/ Peace
Виж целия пост
# 10
Имам Филипс с дискове и съм много доволна от него, но пък не съм пробвала друг, така че....... newsm78

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 11
Само Филипс  Peace
Виж целия пост
# 12
Още един глас за епилатор с пинсети/моят е "Браун"/ Peace
Peace Много съм доволна! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия