влизаме в болница

  • 1 852
  • 16
  Cry с мойте пухчета трябва да влезнем в болница за опреация ,имат ципичка под езичеатат(френиум) и трябва да го резнат,казаха ми че не е много тежка опреация но аз все пак се притеснявам и незнам как ще изкарам 2 дни в болницата с тях и мъжът ми ще е с нас ,но незнам как ще се отрази на децата дано не се изпашат много Cry
Виж целия пост
# 1
Twisty, а каква е тази ципи4ка и защо трябва да се реже?Консултирахте ли се със специалисти?
Предполагам 4е ще им сложат местна упойка,да не ги боли мишоците. Cry
Дано вси4ко мине без проблеми,не се притеснявай все пак са само 2 дни.
Кураж!  bouquet
Виж целия пост
# 2
пожелаваме ви всичко да мине бързо и базпроблемно!!и наистина - действително ли е наложителна операцията?и при двете бръмбълчета ли го има проблема?
Виж целия пост
# 3
да налага се ходихме при двама различни доктори и те потвърдиха много е напред ципичката ,даже сега се опитват да се плезят ама не се получава ,трябва да се махне защото ще имат и проблеми с говора ,няма да произнасят хубаво думите според доктора,за упойката казаха че ще е с маска пък ще видим Rolling Eyes благодаря за подкрепата Hug
Виж целия пост
# 4
Здравей майче,

защо ще влизате в б-ца? Дъщеря ми също имаше къс френулум ( връзката под езичето) Заведох я в педиатричната поликлиника на "Димитър Несторов" - София и я оправиха за секунди. Бебето нищо не разбра.Манипулацията не е страшна не се тревожи.  newsm10 Престоят в б- ца е доста трудно нещо ,особено за 2 броя бебета.
Пожелавам ти успех newsm51
 
Виж целия пост
# 5
Здравей TwIsTy,
Съжалявам за премеждието, което ви предстои. Не мога да ти помогна, освен със съчувствие. Разбирам те напълно за притесненията преди тази операция. Надявам се лекарите да я направят по възможно най-лекия за децата начин. При нас на едното детенце се наложи операция в 4 м. заради получена ингвинална херния и вода в тестиса. Разбирам те колко ти е притеснено, защото ми е минало през главата, затова ви стискам палци всичко да приключи успешно и леко, децата ще го преживеят и забравят, притесненията остават за родителите. Къде ще правите операцията и при кой лекар?
Още веднъж кураж, късмет и успех.
Виж целия пост
# 6
Дано всичко е наред със сладурите Praynig И на брат ми като малък му рязаха тази ципа, а на мен сега скоро ми рязаха на долната устна ципата. Не е страшно и бързо минава. Много целувки пращаме на героите.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички  Hug нас ни изписаха в сряда не ни оставиха да пренощуваме ,а и децата много се разстроиха и не престанаха да плачат 3 часа ,ужас не беше никак приятно но като не пуснаха и таткото с нас така е ,иначе операцията мина за 20 минути и двамата бяха готови ,ама лекаря решил да им забели и паците и беше страшна комбинация много се бяха уплашили милите а и не ни дадоха да ядем до 12 часа а ние сме от 6 там ,ужас направо,но вече сме по спокойни и всичко е наред,днес пак сме на лекар дано не им правят вече нищо че направо сърцето ми се пръсне ако пак ги чудя да плачкат така  Cry оплаках ви се  Wink
Виж целия пост
# 8
TwIsTy, вярвам че е било ужасно, но важното е, че всичко е минало добре. Милите, направо ми се сви стомаха като си помисля. Като знам моите как реват при консултация, а за такова нещо не ми се мисли... Cry
Айде, вече никакви такива неща да не ви се налага да преживявате.
Виж целия пост
# 9
Радвам се, че всичко е минало добре Hug
Виж целия пост
# 10

Радвам се, че всичко е минало добре Hug
 Peace
Виж целия пост
# 11
Браво на малките герои. Сега малко спокойствие и за мама, че си представям как ти се е свила душичката.
Поздрави и целувки на Ники и Емо.
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички  Hug нас ни изписаха в сряда не ни оставиха да пренощуваме ,а и децата много се разстроиха и не престанаха да плачат 3 часа ,ужас не беше никак приятно но като не пуснаха и таткото с нас така е ,иначе операцията мина за 20 минути и двамата бяха готови ,ама лекаря решил да им забели и паците и беше страшна комбинация много се бяха уплашили милите а и не ни дадоха да ядем до 12 часа а ние сме от 6 там ,ужас направо,но вече сме по спокойни и всичко е наред,днес пак сме на лекар дано не им правят вече нищо че направо сърцето ми се пръсне ако пак ги чудя да плачкат така  Cry оплаках ви се  Wink

Успокоих се, като пишеш, че всичко е минало добре, на моя Ники му предстоят същите 2 процедури. И при нас я има тази ципа и ще трябва да се реже и пишката да се дърпа Rolling Eyes Добре, че не са ми 2 момчета ooooh!
Виж целия пост
# 13
Оставете им пишките на мира бре хора! Naughty
Какви са тези средновековни дърпания и забелвания-кому е нужно? Close
Виж целия пост
# 14
Оставете им пишките на мира бре хора! Naughty
Какви са тези средновековни дърпания и забелвания-кому е нужно? Close

Средновековни, ама на мъжа ми не са му я пипали като малкъ и после в първи клас се е наложило да му кръцнат малко кожичката и още помни. Предпочитам сега да отметнем тази работа Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия