Изчитате ли цялата тема, преди да се разпишете?

  • 3 071
  • 63
Прави ми впечатление, че доста хора не четат преди да пишат. Първия пост със сигурност, за останалите......кой знае. Не е ли редно да се изчита всичко и после да се пише?
Най-пресен пример е с патенцата на Надя79(Наде, ще ме прощаваш, че за теб се хванах).
Момичето вече е решило какво да ги прави, но все пак продължават да й се дават съвети Rolling Eyes
И започвам да се чудя аз ли съм в грешка...
Вие чете ли преди да пишете?
Виж целия пост
# 1
Да,винаги чета всичко,преди да отговоря.
Виж целия пост
# 2
Ако темата е по-малко от 2 страници, чета.
Ако е повече от 2 страници и не съм следила темата - изобщо не я чета.
Е, имам и пропуски деSimple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм от тези които повече четат и по-малко пишат, така че гледам винаги да изчета всичко и след това да отговоря. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Хайде, бе Дуци.. Hug
1.   Не винаги  е възможно и то по емоционални причини.
  Когато срещна постинг, на който трябва да отговоря, / харесва ми, провокира ме и пр. причини/  отговарям веднага. Неведнъж  ми се е случвало да съм в небрано лозе..,  защото по- късно съм прочела всички постинги и се оказва , че съм дълбоко извън контекста, който заел незнайна посока, междувременно.
2.  Когато темата се спами, колкото и да ми е симпатично..., прескачам по диагонал... кратките и емотиконизирани съобщения.  Но и тогава може да се пропусне ценно зрънце.. и да му удариш рамо.Simple Smile)
3. Всъщност  почти винаги изчитам темата, преди  и най- вече след като  напиша постингът   си. Така не се влияя от мненията. Но,  почти никога не чета след написаното от мен.Поне не веднага.. Някак си ми е неудобно.   Чета, когато е повдигната темата и развитието и:-)
Виж целия пост
# 5
Ами 50/50.
Когато темата е 11 или 20 страници- ами малко трудно ще седна да я чета цялата.  Wink
Пък да ме прощават тези, на които евентуално съм повторила отговора или мнението.  Peace
Виж целия пост
# 6
Всичко чета, преди да пиша. Това често ме отказва да пиша, защото някой преди мен е казал, каквото мисля и аз, повече от изчерпателно. Crazy
Виж целия пост
# 7
Признавам си без полиция, зависи колко е дълга...ако е повече от 5 страници поглеждам по диагонал и в повечето случаи се оказва, че вече и без мен go horse into the river...и също така в повечето случаи се отказвам даже и да пиша...Виж ако е по-кратичка и цивилизована я изчитам и се разписвам  Peace
Виж целия пост
# 8
Размерът има значение /в този случай/!Времето,с което разполагам,също.Настроението-тоже! smile3507
Виж целия пост
# 9
Ако не е много дълга. Дългите се опитвам да прегледам на бързо и по диагонал.
Виж целия пост
# 10
Ако се говори по темата и не е към 10-тина страници чета всичко.
Виж целия пост
# 11
Добре де, щом не четете, защо пишете? Rolling Eyes Имам предвид тези, които нямат време да четат, но имат време да пишат? newsm78
Ако човек си направи труда да прочете всичко, което е изписано, много често открива, че неговото мнение е развито доволно подробно и ако не иска да спами, може спокойно да си спести времето и труда да удължава ненужно темата.  Peace
Да не говорим, че поне 99% от причините да хвърчат често пух и перушина е именно това - някой чел-недочел, обаче сколасал да се обиди, да го приеме много лично и да почне поредната война... Laughing
Ако се изслушваме внимателно и с мъничко желание да вникнем в мотивите на другите - леле, какво висше общество ще се получи - само ноблес, финес и политес!  bowuu bouquet
Виж целия пост
# 12
Има Теми, които са с едномесечен или по-голям или по-малък срок и когато някой я е повдигнал си правя труда да видя какво е писал все пак.

Принципно ги чета целите Теми, но са се случвали и изключения. Confused
Виж целия пост
# 13
Ако ми е интересно заглавието и темата е провокирала любопитството ми,какво мислят мамите я изчитам цялата(ако ще да е 20 стр.).Но ако са поредните глупави теми,развити с 20 стр. не ги изчитам целите,но и не отговарям.
Виж целия пост
# 14
Изчитам я, стига да ми е интересна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия