Много обриви от комари-С какво да мажа?

  • 5 229
  • 18
Ох,направо не знам какво да правя.Цялата е нахапана и стават едни големи твърди пъпки,които ужасно я сърбят и се чеше нон-стоп.Краченцата и ръчичките й са целите в рани.Мажа я с Бочко,но не помага.Дайте идея с какво да си решим проблема? newsm78Също така и с какво мажете ,за да не ги хапят пустите гадинки?
Виж целия пост
# 1
За облекчаване на сърбежа - ментов спирт, масло от мента или лавандула. Мажеш нахапаните места. Аз за предпазване в момента ползвам етерично масло от лавандула разтворено в бебешкото олио. Сега за сега помага. Слагаш няколко капки в олиото или крема и мажеш. Може и във вода и после пръскаш количка, креватче и тн.
Виж целия пост
# 2
Фенистил гел е много удачно за нахапвания от комари, моето дете така го оправям, защото и при него пъпките стават огромни, твърди и червени.Пъпките изчезват за 1-2 дни.А профилактично за мазане против комари не съм купувала още, но майките тук казват за ОФФ.Успех!
Виж целия пост
# 3
Пъпките от ухапано от комар мажа с Фенистил (Fenistil) или Псило-Балсам (Psilo-Balsam). За предпазване използвам OFF! на Джонсън.
Виж целия пост
# 4
Псило балсам или Фенистил гел за мазане. А за предпазване Аутан Джуниър. Ако е нахапана на много места можеш няколко дни да даваш и капки Фенистил.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви!Ще купя Фенистил гел и ще я намажа.А горе-долу каква цена е гелчето?
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви!Ще купя Фенистил гел и ще я намажа.А горе-долу каква цена е гелчето?
Аз не помня кога го купувах. На кутийката има цена - 6.15 лв
Виж целия пост
# 7
И моята педиатърка ми препоръча Фенистил гел. Цената му е 6:30 лв.
Виж целия пост
# 8
И моята педиатърка ми препоръча Фенистил гел. Цената му е 6:30 лв.
по олко пъти се маже с него?
Виж целия пост
# 9
Мазала съм с Фенистил и Псило-балсам.Като че ли Фенистил-ът повече я успокоява.
Виж целия пост
# 10
И моята педиатърка ми препоръча Фенистил гел. Цената му е 6:30 лв.
по олко пъти се маже с него?
Ами в аптеката ми казаха най-много по 2 пъти на ден, ако я сърби. Аз я мажа 1 преди лягане.
Виж целия пост
# 11
Dva tri pati na den.Psilo e po evtino s okolo tri kinta.Don`t worry
Виж целия пост
# 12
A ako ne q sarbi ne q maji.Fenistil i Psilo balsam sa za sarbeja.
Виж целия пост
# 13
А този Фенистил гел да не е кортизоново кремче някакво? ThinkingМоже ли някой да ми каже ?
Виж целия пост
# 14
А този Фенистил гел да не е кортизоново кремче някакво? ThinkingМоже ли някой да ми каже ?

Не е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия