Какъв сутиен?

  • 761
  • 8
Моля ви кажете ми от къде да си купя качествен сутиен! Пробвах два модела за кърмачки в един магазин, ама нема такава отврат... понеже гърдите ми не са големи... сутиена виси от всякъде... Confused Друг е въпроса, че нямам представа дали ще се променят нещата като родя... Та... да си купувам ли по-голям размер или да си пробвам, докато стане?! newsm78 И най-важното - от къде? Thinking
Виж целия пост
# 1
в носрамлно състояние моят размер е В. в началото на кърмаческия ми периот ползвах сутиени за кърмачки Д размер. пазарувах от магазинче на симеон (почти до ботев на десния тротоар) - нещо като склад, от който зареждат нормални магазини. струваше 8 лв/бр.
Виж целия пост
# 2
... и аз много питах за сутиен, но се оказва 4е най-хубавите модели са на triumph(ужасно скъпи4ко!) и остава вариант да си поръ4а6 он лайн - погледни размерите в данет, има flexy варианти. Успех! Party
Виж целия пост
# 3
Моля ви кажете ми от къде да си купя качествен сутиен! Пробвах два модела за кърмачки в един магазин, ама нема такава отврат... понеже гърдите ми не са големи... сутиена виси от всякъде... Confused Друг е въпроса, че нямам представа дали ще се променят нещата като родя... Та... да си купувам ли по-голям размер или да си пробвам, докато стане?! newsm78 И най-важното - от къде? Thinking

Само Триумф!Колкото и да са скъпи си заслужава, особено в такъв момент.Аз си бях купила някакви гръцки от Графа - пълен боклук, изобщо не поддържаха гърдите.После си взех на Триумф за кърмачки и се родих.При това беше 100% памук.
Виж целия пост
# 4
И аз ползвах на Тримуф. Наистина е скъп, но пък е удобен. Купих го около 10 дни след като родих, така че да не се окаже после, че ми е малък. Сега продължавам да кърмя (Ния е на 1г4мес), но сутиенът вече ми е голям. Въпреки че се ползва малко време, си струва парите поне според мен.
Виж целия пост
# 5
кква е цената на този сутиен
аз ползвах памучен от магазин МаммаДона-23лв с допълнителни подлънки да не протече при по голямо изобилие от кърма.
Виж целия пост
# 6
ами аз го купувах миналата година и не си спомням много добре, но мисля, че беше 31-32 лева. Взех го от един магазин на Графа, където продават основно бельо на Триумф (или поне тогава продаваха). На повечето места струваше около 37 лева и го доставяха след поръчка, докато в този магазин го имаше в наличност. Но всъщност може да се купи и некърмачески сутиен, стига да е памучен, без банели, дантели. Триумф имат такива и мисля, че са по-евтини от кърмаческите. На кърмаческите им се сваля презрамката, но аз лично не съм използвала много често тази функция. Особено, ако гърдите не са големи наистина може да се ползва "нормален сутиен".
А иначе за протичането първите няколко месеца слагах подплънки на Gerber за многократна употреба (бяха много по-евтини от Авентските).После вече не ми се е случвало да протичам.
Виж целия пост
# 7
Само Триумф. Там има разнообразие от модели и размери (и поне във Варна продавачките са много любезни и отзивчиви и ме насочиха към подходящия за мен сутиен).
Всяка стотинка си залужава  Peace
Виж целия пост
# 8
на кърмаческия сутиен освен че презрамките падат отпред цялата част се сваля  за по удобно кърмене:)/за да се открие зърното/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия