Доволни ли сте от книгата на Майкъл Търмънд?

  • 817
  • 11
Пускам тази тема,за да се разбере  дали сте доволни от книгата,за да знаем тези които не сме си я купили дали да си я купуваме въобще.Е как е?Отслабнахте ли?Хубаво ли е написана?

Мн ще се радвам ако се включите  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм правила още диетата, но ще следя темата с интерес.
Аз съм на друг режим на хранене, но храните за моя тип - А, са ми разрешени и от моята диета, така че смятам да опитам. Мислех от утре, но нещо ме домързя да готвя пилета. Вече миналите по този път от група А искам да попитам - как, мамка им, ядохте листните зеленчуци без сол, без зехтин, без нищо?!
Виж целия пост
# 2
моля ви без излишни мнения.има си друга тема,нали така Simple Smile нека тук се  пише само за ефекта от книгата
Виж целия пост
# 3
ДА-----10 ДНИ -6КГ
Виж целия пост
# 4
да, заслужава си да си я имаш.
колкото до солта, ако не може някой да издържи има диетична сол.
аз свикнах, така както преди време по принуда почнах да пия кафе без захар и сега не ми прави впечатление. всичко е навик. Peace
Виж целия пост
# 5
е,дайте резултати,де....толкова много  мами я започнаха тази  диета
Виж целия пост
# 6
 6 дни  - 4 кг,много съм доволна,но после си ги качих ,защото аз съм си виновна,хапвах си какво ли не....но ако се сапзват принципите смятам,че е идеална за сваляне и поддържане на килцата,НО....ако сте склонни да хапвате доста месце..а за летният период,на мен определено не ми се хапва толкова месо,предпочитам повечко плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 7
Книгата определено си заслужава. Написана е много добре, всичко е обяснено пределно ясно. По време на 6-дневната диета постоянно се консултирах с нея и това много ми помогна. По принцип всяка теория за храненето може да бъде оспорена; в тази се отрича използването на мазнини при готвенето, както и яденето на продукти, богати на мазнини; докато например НВВМД е на точно обратното мнение. Така или иначе, за мен тази диета действа и засега май се оказва първата, която съм в състояние да спазвам в дългосрочен план.

Резултатите от този режим (за 20 дни) при мен са следните:

Процент телесни мазнини-  -1.75%
Тегло- - 2кг.
Талия-  - 7 см
Ханш- - 3 см
Бедра- - 3см
Ръце (в горната част)- - 2 см


Определено бих я препоръчала.
Виж целия пост
# 8
Да, доволна съм:)
Аз: 3 кг
Мъжлето: 4 кг и продължава Mr. Green
Виж целия пост
# 9
и аз имам желание да започна, защото чух страхотни отзива, но май не е подходяща за кърмачки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз също много съм доволна. Това е единствената диета, която не ме караше да възприемам ядящите, като врагове. Имам цяла библиотека на тема диети, но това е книгата... За момента подържам загубените килограми и след седмица ще повторя. И така да победата.
Виж целия пост
# 11
И аз съм много доволна от книгата. Съвсем достъпно са обяснени основните  принципи в храненето и спортуването. Докато бях студентка в НСА по спортна медицина ни правиха изследвания /с уреди и различни физически тестове/ какъв тип сме. Резултатът от теста в книгата съвпадна с предните ми изследвания, за моя най-голяма изненада Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия