Пак за слинговете

  • 470
  • 6
Може ли да ми покажете снимки на бебета +- 6 месечни в слинга в спяща позиция...
Аз моя немога да го събера Shocked вътре - мога само с глава откъм обратната страна на халките (мале как го обесних) така, че и главата му стърчи и краката висят... немога да го сложа така, че целия да се скрие newsm78
пък като го сложа прав/или седнал? Confused/ немога да го оставя без да го държа- така че ръцете ми са заети - нещо явно не правя правилно или ми е много малко детенцето за тая поза?
А и като го кърмя винаги трябва да му дръшам главата...определено ми е по-лесно като не е в слинга, ама пък ако ходя някъде се кърми много лесно в движение...

/гледала съм де що има филмчета, ама там не видях бебе на 6 месеца никъде да слагат легнало. А и по филмчетата легнали ги слагат и в "джоба", а аз мога да го събера само като е напреки на плата - т.е. като му стърчат главата и краката. Ако го сложа в джоба става на топка и той сам се "разгъва" и се "измъква" от слинга. Определено му идва тясно... Според мъжа ми съм много "тясна и кльощава" аз и нямало площ детето къде да се разположи #Crazy .... /

абе въобще имам чувството че е много голям за легнал, много малък за седнал  #Silly или просто и двамата не сме свикнали и затова ни е толкова шантаво...
Слинга ми е модел оригиналния на др.Сиърс /тоя с възглавничката под халките/ и мекичкото по ръбовете.
https://www.askdrsears.com/store/images/babysling.jpg


Виж целия пост
# 1
На дребната й стърчат краката, но главата й е вътре. Аз и досега я нося спяща легнала и съм с твоите мерки, така че явно просто трябва да видиш как става newsm78
Ама нямам снимки да ти пусна ooooh!
Виж целия пост
# 2
Както е описала Хедра се носихме последния път, когато искаше да суче в движение, докато си подремваше. Главата е от другата страна на халките вътре в слинга, а крачетата стърчаха и трябваше да ги придържам.
Слинга го направих след като момата навърши годинка и когато заспи я нося на хълбок или отпред, а тя си слага главата на рамото ми. За съжаление и аз нямам снимки да покажа.
Виж целия пост
# 3
е значи не е толкова странно, че му стърчат краката Wink може би трябва малко време за да свикна newsm78 А юнака сигурно му е удобно, щом засуква веднага като го сложа вътре (или му мирише на мляко Blush)
 А я кажете, като кърмите поддържате ли главичката? Или аз немога нещо да стегна горната страна?
Виж целия пост
# 4
Като го сложиш по описания начин- с глава в посока обратна на халките, мушкаш главата на вътре и нагласяш колко да отпуснеш/стегнеш  от плата. Откъм краката придърпваш плата от долната страна леко нагоре между тебе и бебето, като пак пристягаш или отпускаш от халките. Получава се перфектен пашкул-добре прилепнал към тебе- изобщо не е нужно да го придържаш. Успех! Wink
Виж целия пост
# 5
Ок Simple Smile

аз още се "боря" с халките Crazy ама свиквам ... Успях да натикам главата вътре и се получи Simple Smile Явно нещо събирах плата под гръбчето му. Краката иначе(по скоро стъпалата) пак си стърчаха де.
Пък колкото за  разходките ще се науча Simple Smile Благодаря за помощта  bouquet
Виж целия пост
# 6
За седналото положение, аз стягам от халките повечко, за да бъде по- плътно до мен, като едното краче е пред мен, а другото зад мен.
Така едната ми ръка, а за момент и 2-те могат да са свободни.
На слинга му викам "третата ми ръка".
Легналото положение май вече си го усвоила. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия