Прекъсване на бременност.

  • 4 177
  • 31
Преди седмица правих аборт и искам да питам,колко време кърви след това?Аз още кървя.До колкото разбрах е нормално,но все пак искам и вашето мнение.
Виж целия пост
# 1
Мисля, че при всеки е различно. Но по принцип е около седмица до две. При мен например продължи почти 2 седмици. След това спря, но още си имах силни болки както при М. Ако те интересува нещо повече, можеш да ми пишеш на лични.
Виж целия пост
# 2
И при мен беше около 2 седмици, но се наложи да го правя, когато дъщеря ми беше на 4м, и докторката каза. че ще кървя по-обилно, защото още не съм се възстановила от раждането.
Виж целия пост
# 3
Би трябвало да е около седмица до десет дни Thinking
Виж целия пост
# 4
Към 10 дни. Peace
Виж целия пост
# 5
МОля кажете колко време след аборт идва нормалният цикъл??? Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 6
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning
Виж целия пост
# 7
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning


така е
Виж целия пост
# 8
на мен ми прескочи един месец докторите казаха че било нормално
Виж целия пост
# 9
на мен ми прескочи един месец докторите казаха че било нормално
Ох, олекна ми от това  Rolling Eyes Embarassed
Правих аборт преди месец, а ми го няма.Правих си тест за всеки случай - отрицателен, но ми е притеснено  Sad
Виж целия пост
# 10
около 40 дни
Виж целия пост
# 11
Аз до колкото зная при всеки е рзлично, но може и да ти прескочи един месец, така че споко  bouquet
Виж целия пост
# 12
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning

Ама това течение след ставане от магарето дълеч не е цикъл.Цикълът идва някъде до към 40-я ден, на мен ми е идвало на 37-я след подобна интервенция.
Виж целия пост
# 13
Аз до колкото зная при всеки е рзлично, но може и да ти прескочи един месец, така че споко  bouquet
Така е, различните организми реагират по различен начин.
Виж целия пост
# 14
 40 -45 след аборта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия