Да се запознаем

  • 23 737
  • 155
Здравейте момичета,

Предлагам да направим една тема - представяне, подобна на тази в "Бъдещи (и настойящи) майки", в която освен имената, годините и други подробности за нас, да споделим и трудностите, които срещаме по пътя на желаното детенце.

И нека аз съм първа.

Име: Татяна
Прякор: Tania79
Години: 24
Опитвам да забременея от: 5 месеца
Семейно положение: неомъжена, но с кандидат таткото живеем заедно

Сега сте Вие на ход  Grinning

Давам линк към темата "Мил жест" в която всяка от нас е споделила взжна за нея дата (рожден ден, сватба и др.) Целта на темата е като дойде момента, да получим мили думи и пожелания Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Arrow аз съм Тia
опитвам се да забременея от 4, 5 месеца
минала съм през доста прегледи и изследвания
Виж целия пост
# 2
Ние опитваме от по-малко от година
Не съм ходила на никакви специализирани прегледи.....
Все си мисля че ще стане...
Изчела съм всякаква информация до която съм се добрала в интернет....

УСПЕХ НА ВСИЧКИ В ТОВА ТАКА ЖЕЛАНО НАЧИНАНИЕ
Виж целия пост
# 3
Здравейте!

Аз съм Гергана (Гери), на 25 години и от 11 години живея във Финландия.
Омъжих се преди 4 и половина години и забременях 2 месеца след сватбата. Роди ни се малко сладко момченце и сега вече от повече от 1 година се опитваме да му подарим малко братче или сестриче, но уви, без успех.

Сега чакам да ме викнат за изследвания... дано забременея преди това!

Стискам ви палци!
Виж целия пост
# 4
Ох... грешка...   Embarassed  Sad  Confused

Аз съм "гостинката" от горното съобщение. Забелязах чак след като го пратих, че би трябвало и тук да се регистрирам...  Sign Exclamation

Та ей ме, тук съм и съм регистрирана... и това горното съобщение на "ГОСТ" е моето!

Продължавам да стискам палци!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Здравейте!
казвам се Теодора.На 33 години съм и съм семейна от половин година.От тогава се опитвам да забременя.Живея в Англия и много ми липсват приятелите с които да си бъбря.Но мисля, че в този форум ще намеря други такива.
Виж целия пост
# 6
здравейте
Казвам се Ева, почти на 27 години съм. Омъжена от май 2002 година, правим опити на април 2003, неуспешни. Имам дълъг цикъл, в повечето случаи на около 33 дни, но откакто правим опити стигнах и до три месеца. Имам изследвания на хормони, спермограма, както и три цикъла, през които съм мерила базалната температура. В понеделник ще ходя на изследване за хламидии, а в петък се надявам да отида при лекар да съставим план.
Поздрави и усмивки
Виж целия пост
# 7
Privet ! Az sam Nevena.Na 30 godini sam.Pravim opiti za bebe ot 4 godini.Ve4e mai 6te opitame invitro,makar,4e e skapo.Iskame bebe! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета.

Аз се казвам Диляна (03.12.1976) и съм от град Варна.
С интерес 4ета не само този форум, а и вси4ки останали.
Аз също като вас още не съм мама, но не съм се и пробвала засега. Надявам се скоро и това да се слу4и.
На вси4ки ви успех!
Благодаря на Таня 79 (дано не гресха ника) която ме покани при вас
Виж целия пост
# 9
Привет и от мен - питанката Неда!
Радвам се, че този форум се осъществи!
Аз съм кандидат мама, която я е шубе и да опита даже...

Проблемът всъщност е в едно скапано щитовидно заболяване, което доста често е рисково за бебока...
Точно мислех, че вече може и да почнем да работим с кандитат таткото и мой мил съпруг и все се получава едно и също...
Проблеми с хормоните... и пак отлагаме и всичко се повтаря...
Вината е в мен на първо място, но и в ендокринолозите на които попадам... С "желанието" си да ме стабилизират все объркват подходящата доза лекарство, което ще си пия цял живот, и скачам от едната до другата крайност на хормоналното ниво... опитах и по здравни пътеки, и в частни кабинети при кой ли не... все светила (ендокринолози)... и пак същото...

С гинеколози не съм се пробвала чак толкоз, защото все ми говорят - ами забременявай, какъв ти е проблема, после ще оправим нещата ако има проблеми... а аз чета... чета... и се шашкам и решавам, че трябва да се стабилизирам и тогава...

Ами това е общо взето...

Поздрави на всички! Желая ви скоро да минавате през този форум само ей така... за да поздравите кандидат-мамите (които дай Боже стават все по-малко) и да им давате кураж!
Виж целия пост
# 10
Мила питанка, а и всички тук,

И аз имам едно "шибано заболяване", но имунната система. И аз много се страхувам това да не навреди на бъдещото ми бебче, постоянно си мисля и чета. Най-вероятно  като забременея - дай Боже dance  ще бъда гледана по лупа през цялото време. За сега знам със сигурност че няма да мога да кърмя, а имах съвсем други планове... Та и аз се страхувам да пробвам, но се надявам всичко да си дойде на мястото. Предстоят ми едни изледвания в София, касаещи това - дали ще има голяма опасност от спонтанен аборт, но все не мога да се наканя да отида.
Ами това е ...
Пожеланието ти накрая много ми хареса.
Дано скоро всички се срещаме тук само за да се похвалим с тумбаци и бебенца Simple Smile
Успех на вси4ки
Виж целия пост
# 11
Здравейте на всички1
Аз съм Иви и съм омъжена от 6 /олеле,станаха ли?!/ години.Имам дъщеричка на 3 и се опитахме преди няколко месеца да си направим още едно бебче.Като се има предвид че докато забременея първият път мина почти година,очаквахме пак същото.Забременях на третият месец,но се оказа кухо яйце и ме кюретираха.После пък имах възпаление на яйчника,за незнам кой пореден път вече и сега се надявам като ми свърши всичко да е наред за да продължим с опитите.
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета .Бих искала да се присъединя към Вас.
 Почти на 32 год. съм.От3 год. съм омъжена,а от 1,5 година се опитвам да забременея, но .... уви. Направиха ми 2 инсеминации и пак нищо.Имам запушена траба, и като разбрах щях да полудея, а лекарят ми ме увери,че това не е толкова голям проблем.С голямо нетърпение очаквам да стана мама.
Виж целия пост
# 13
Прякор: Si Key
Име: Сели -> от Селвин
Години: 27 все още Wink
Правим опити от лятото 2003 г.
Семейно положение: омъжена на 10.05.2003г.
Проблем сериозен се надявам да няма, лекувала съм хронично възпаление на яйчници, скъсена лява тръба, изместена матка, но сега да чукна на дърво - оплаквания нямам. Дано и в бъдеще да е така Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен. Казвам се Мария, прякор - Lalka. На 30 години съм. Все още не съм омъжена, но вече се наканихме да отиваме за дата, иначе живеем заедно повече от година. Дори си имам заварена дъщеричка на 9 години, която ми казва и "мамо". Сега вече сме се заели сериозно с въпроса за братче или сестричка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия