И джапанките влязоха в офиса

  • 2 108
  • 42
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=906427
Виж целия пост
# 1
Джапанка!!В офиса!!
http://media.abv.bg/img.phtml?id=159885
Виж целия пост
# 2
Цитат
.... От Американския колеж по хирургия на крака и глезена този вид чехли водят до проблеми с петите при тийнейджърите...
Брей!  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Еее, не мога по джапанки в офиса
Цитат
но не са приети радушно
И аз съм на това мнение.
Виж целия пост
# 4
Аз съм единствената, която все още не ходи с джапанки на моята работа (работя в библиотека), и то е само защото нямам красиви такива, много съм инертна в това отношение и не обичам да ходя по магазини. Иначе изобщо не изглежда зле! Комбинацията от  хубави джапанки, задължително лакирани нокти на краката, лека, но ефектна гривна на глезена, и свежи летни дрехи създава много приятно настроение и впечатление.
Виж целия пост
# 5
Има красиви модели, но за разходка.  Laughing
Виж целия пост
# 6
Е при нас е забранено Confused
Виж целия пост
# 7
Е при нас е забранено Confused
И при нас Laughing
Виж целия пост
# 8
Добре че при нас нама проблем как си облечен и обут, можеш да си ходиш на работа както си искаш. Доста от колегите си имат пантофи, които си обуват. Шефа ходи по чорапи доста често  Crazy
 
Виж целия пост
# 9
Не мога да си представя как във офиса ще сложа джапанки! Crazy
Виж целия пост
# 10
При нас не е изрично забранено, така че има колежки, които си ходях до джапанки, но аз не съм тях Simple Smile

При нас идват доста хора, а и доста чужденци посрещаме - не си представям да съм толкова неглиже. Въпрос на усет.
Виж целия пост
# 11
 Не възприемам джапанките като подходящи за офиси.
 Много са ми плажни.
Виж целия пост
# 12
Който го влече, да си ходи по джапанки в офиса Crossing Arms.
Аз лично НЕ възприемам тази мода Naughty, сигурна съм, че няма да се "наложи".
все пак има някакви възприети норми на обличане....
Виж целия пост
# 13
В нашата фирма беше забранено да се ходи на ниски чехли и такива, които минават през пръстите Rolling Eyes. Но не мога да отрека, че това са най-удобните чехли, които могат да се носят, друг е въпросът, че наистина не са подходящи за офиса  bouquet
Шефа смята, че стават само за плаж и може би е прав newsm78
Виж целия пост
# 14
Абе джапанки не нося в офиса, но си шляпкам с всякакви вариации на чехлички Mr. Green Гледам да не се весвам много в този си вид пред шефовете, но този проблем практически отпадна от както ни преместиха в съседна сграда Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия