профилактично панадол при ваксиниране?

  • 2 381
  • 21
Педиатъра ме съветва да давам профилактично панадол след ваксинация...
От друга страна съм чувала,че би трябвало да се дава само при Т над 37,5... newsm78
Как мислите?
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
Първите два пъти дадох и нямаше повишение на Т, третия не дадох и вдигна. Незнам дали е било от Панадола, просто споделям опит.
Виж целия пост
# 2
Аз пък давах панадол един 4ас преди ваксинацията-за да ги боли по-малко и да не вдигат Т.(по съвет на педито). Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък давах панадол един 4ас преди ваксинацията-за да ги боли по-малко и да не вдигат Т.(по съвет на педито). Peace
За да съм точна и аз го давах половин-един час преди ваксинацията.
Виж целия пост
# 4
И аз давах преди и след имунизацията и даже ме караха и по една ампула вит.С да давам
Виж целия пост
# 5
Първите два пъти дадох и нямаше повишение на Т, третия не дадох и вдигна. Незнам дали е било от Панадола, просто споделям опит.
И аз така, само че третия път не вдигна, въпреки че не дадох. Давала съм след първото хранене след ваксинацията по съвет на педиатъра.
Виж целия пост
# 6
И аз съм давала Панадол.Въпреки това единия път вдигна Т.
Виж целия пост
# 7
Против съм даването на каквото и да е лекарство профилактично.
Никога не съм давала, всички ваксини са й сложени, никога не е вдигала Т.
Виж целия пост
# 8
Против съм даването на каквото и да е лекарство профилактично.
Никога не съм давала, всички ваксини са й сложени, никога не е вдигала Т.

Аз също !  Naughty
Виж целия пост
# 9
Аз пък давах панадол един 4ас преди ваксинацията-за да ги боли по-малко и да не вдигат Т.(по съвет на педито). Peace
и аз така Peace
Виж целия пост
# 10
Давала съм само 2 пъти, по съвет на педито, след 1вите имунизации извън родилното отделение.
Виж целия пост
# 11
Давала съм ве4ер след имунизация - не е вдигала Т Praynig
Виж целия пост
# 12
Против съм даването на каквото и да е лекарство профилактично.
Никога не съм давала, всички ваксини са й сложени, никога не е вдигала Т.
и аз така  Peace
За пръв път чувам даже за такава практика  Shocked ooooh!
Виж целия пост
# 13
Не давам нищо преди ваксинация,само 2 пъти след ДТК ми е вдигал лека температура.
Виж целия пост
# 14
  Не не давам панадол след ваксинация  не ми е вдигал температура всеки път ми казваха да давам профилактично , но аз не давах все пак панадола не е чак толкова безобидно лекарство имайте предвид , че прекаляването води до увреждане на черния дроб , така че аз давам само в случаи , че Т е по- висока от 37,6
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия