Боже колко ми е тежко

  • 2 964
  • 34
Маика ми беше за 6 месеца на гости и след 12 часа си тръгва ,направо ми е толкова тежко на душата че незнам какво да направя Cry Cry Cry.Не исикам да го показвам пред нея и досега не показах и една сълза ,но незнам като затръгваме към летището И на летището как ще издържа.
Лошото е че доиде като се роди дъщерята ,сега и е като втора маика и знам че маика ми обича бебка токова колкото и аз ,не бих могла да си представиа какво и е на маика ми на душата,как ще се раздели с бебка незнам,виждам я и нея как от седмица и се просълзяват очите като заговориме за тъгването и се опитва да скрие мъката.
Просто си мислех че ще ми олекне да споделя с вас вместо да стискам отвътре всичко,вие като маики които живэте далеч от близките си съм сигурна че ще ме разберете.Защо е толкова труден живота понякога..... Cry Cry Cry
Стискаите ми палци да  издържа утре ниакак си.Боже как ще ни липсва само.... Cry Cry
Виж целия пост
# 1
о-о-о колко тъжно... Hug
Наистина това е тежък момент за всички вас...единственото, което ми идва като съвет е: мислете си  за радостта , когато пак се видите... така може би ще е по - лека раздялата!

 Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 2
Мисли си за хубавите ви моменти заедно,за това,че сте имали късмет да прекарате времето покрай раждането на бебето двете и за късмета,който сте имали да може майка ти да дойде.Много баби нямат този шанс....
Виж целия пост
# 3
о-о-о колко тъжно... Hug
Наистина това е тежък момент за всички вас...единственото, което ми идва като съвет е: мислете си  за радостта , когато пак се видите... така може би ще е по - лека раздялата!

 Hug  bouquet Hug

 Peace
Виж целия пост
# 4
 Hug Мисли за следващата среща и почни да си правиш планове. Дори и да е след много време все ще ти вдъхне кураж....
Виж целия пост
# 5
     Ох,много болно,найстина.Не знам какво да ти кажа освен,4е ако е възможно правете планове за скорошно идване.По добре ка4ество отколкото коли4ество и доколкото те разбирам с майка ти имате 4удесна връзка.Тъжно ще ви е и на двете,няма на4ин и със сигурност ще си попла4ете.Аз колко плаках като си тръгна моето баб4е преди 10 дни не е истина.
Виж целия пост
# 6
Мила Вики ,върна ме три години назад във времето  Tired Моята майка седя тук много по_малко (дойде за раждането ) :само месец,но въпреки това когато настъпи момента да си тръгва беШе траги4но.  Sad И аз като теб стисках до последно,но когато я видях как прегърна бебка и не можеШе да се откъсне от нея и се разплака безутеШно, рухнах.  Cry
На мен плакането ми помогна много колкото и налудни4аво да зву4и. СякаШ сълзите отмиха цялото насъбрало се напрежение. И после по4нах да си мисля кога пак Ще се видим.  Rolling Eyes
ПраЩам ти силна прегръдка и дано да се съберете пак скоро  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ох милата - и на мен така ми е домиляло за майка ми, откакто съм родила, но още не сме се видяли на живо. Май ще е догодина. Ще си говорите по телефона повече, пак имате късмет, че сте били заедно. И пак ще дойде, нали?
Офф - много сладка дъщеричка! Да ти е жива и здрава - гушкай я! Че с децата не знам как ще се разделяме (един ден)...  bouquet
Виж целия пост
# 8
Мила,знам колко ти е тежко! Hug
Моята мама идва само за по месец-два,тя е млада още и си има хубава работа в БГ.
До сега  е идвала три пъти и никога,ама никога не я изпращаме на летището с децата,само таткото ни ходи.Знам колко ще ни е мъ4но и на двете и затова се сбогуваме вкъщи с думите''до следващата година''.
Намерете си компания с малката бебека,излизайте по-4есто навън и времето ще ви минава неусетно.
На майка ти ще и по-тежко,все пак тя остава две деца тук-теб и бебека.
Представи си,какво и е на душата............ Cry
Кураж!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Много добре знам как се чувстваш, защото аз всяка година изпращах мъжа ми след като е стоял само 1 месец в БГ. Много е тежко, много е трудно, много сълзи се изливат. Но мисли положително- тя все пак е имала шанса въобще да дойде и да си види внучето, при това е стояла цели 6 месеца (Моята майка не може да дойде и най-вероятно няма да си види скоро новото внуче, защото пък ние не можем да се приберем в БГ в близките няколко години). Като е дошла веднъж пак ще дойде! Мисли за следващия път!!!  bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Знам какво ти е. Hug Присетих се как бях като болна след като си тръгнаха майка и татко - нямах сили дори да побутна нещата, до които се бяха докосвали - исках да си седят така, както си бяха. Много сме си близки, само те (и брат ми) наистина ми липсват от БГ. Много е тежка раздялата, зная. Но ти си имаш малко съкровище, което има нужда от теб сега и съм сигурна, че бързо ще се стегнеш, заради нея.   bouquet
Виж целия пост
# 11
спомни си 3а всички моменти, прекарани 3аедно с майка ти и бебка и се усмихни Hug....скоро ще се видите пак....ра3делите са тежки, но след тях винаги идват нови срещи...това им е хубавото... Hug Heart Eyes от нас
Виж целия пост
# 12
 Чак се просълзих като прочетох поста ти Blush
 И моята майка беше тук, само за 20 дни, но пак съм благодарна. Много ми помогна, видя си внучката, видя ме и като бременна, пристигна 2 дни преди раждането Simple Smile Ние не ги изпратихме до летището, щеше да ни е много тежко Cry Сложила съм си VoipBuster на компа и си говорим всеки ден по цял час Hug Сега вече и знае обстановката в къщи, казва ми в коя тавичка да сготвя Joy и така някак си раздялата не е толкова тежка. Мисля че за нея е по трудно, често и потреперва гласа като чуе плача на Йоанка, но вече плануваме следващата среща Heart Eyes Кураж!
Виж целия пост
# 13
Познато ми е чувстото, и аз винаги се чувствам ужасно като ми е била мама на гости и си тръгва. Но пък после човек някакси се мобилизира и самодисциплинира, знаейки, че няма друг начин и сам трябва да се справи. Малко като Барон Мюнхаузен се хваща сам за косата, за да се измъкне от блатото.
Виж целия пост
# 14
Мисли за това, че първите си шест месеца твоето малко съкровище е прекарало с мама и баба, които го обожават!!! И че времето, когато пак ще се видите, ще отлети като миг. Моят баща почина когато бях в осмия месец, така и не дочака бебока..............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия