пъпчици под вратлето?

  • 2 372
  • 19
в следствие на жегите и олио джонсън,понеже ми беше свършило моето ни се зачерви вратлето,точно под брадичката .Намазах го с крем бейбитан и пъпчиците хванаха коричка ,а с какво да омекотя коричките-с олио ли?Сега съм с олио чико-на вас случвало ли  ви се е?
Виж целия пост
# 1
на никои ли не му се е случвало/ newsm78
Виж целия пост
# 2
Здравей,да ти кажа че олио Джонсън дава страхотни алергии,по добре не го мажи повече с него.Коричките можеш да омекотиш с преварен зехтин .Успех!
Виж целия пост
# 3
Случвало ни се е - и миналото лято, като беше бебе, и сега пак. Държа го почти гол, но явно като се изпоти, и се обрива. Не го мажа с нищо. Но за Джонсън и аз съм чувала кофти отзиви.
Виж целия пост
# 4
Ние също сме с такива пъпчици  Sad.Като чели днес са се позаличили, но пак като настанат жегите...... Иначе не ги мажа с нищо
Виж целия пост
# 5
  Джонсън дава много алергии, защото над 90% от стоките с тази марка у нас, са ментета  Twisted Evil Иначе оригиналният "Джонсън бейби ойл" е супер, но почти няма шанс в БГ да попаднеш на него.

 Мойта щерка се беше обринала миналото лято по кръста, явно от памперса, който запарваше. Пъпките плъзнаха по целия гръб, беше ужас. Минаха чак като отидохме на море, но тогава седеше гола през по - голямата част от времето. Мажех и с Универтан.
 
Виж целия пост
# 6
Възможно е да е от олиото,но аз Симона не я мажа , а наполедък и избиха такива ситни пъпчици по вратлето и на бузките.Мисля,че са от жегите,миналата година лятото пак беше така.
Виж целия пост
# 7
аз го мажех с Бюбхен но ми свърши в сряда,в 4етвъртък не го мазах с нищо,в петък го намазах с джонсън и  в събота и намерих чико и го започнах с него-значи точно 1 път съм го мазала с джонсъна,ама като гледам че сега му тръгнаха и по бузките ситни пъпчици и след малко ще го заведа до джипито,а и по гънчиците има,да не би пък да е алергичен и към чико newsm78
Виж целия пост
# 8
По-добРЕ НЕ МАЖИ С НИЩО няколко дни, за да не запушваш поричките. След баня го облей с отвара от смрадлика - ефекта е страхотен.
Виж целия пост
# 9
По-добРЕ НЕ МАЖИ С НИЩО няколко дни, за да не запушваш поричките. След баня го облей с отвара от смрадлика - ефекта е страхотен.
Това мислех да напиша и аз...Недей допълнително да задушаваш кожата с олио. Коричките ще паднат сами.  Peace
Виж целия пост
# 10
а с калиев перманганат?
Виж целия пост
# 11
При нас смрадликата имаше по-бърз ефекта от калиевия перманганат.
Виж целия пост
# 12
еи сега отивам до болницата Mr. Green
Виж целия пост
# 13
и ние направихме стахотни пъпчици от жегата през изминалите дни. След баня всичко ме завехва.
Виж целия пост
# 14
Sdrawejte momicheta,
mojata daschterja ima podoben problem. Prichinata e che se ispotjawa +alergija kam slanceto. Bjachme na doktor, saweta e deteto da se pasi ot preki slanchewi nagrjawanija. Da ja oblicham sa tanka bluska s dalag rakaw, maja s 50 slancesaschtiten krem i pie kapki sa alergii. Sled edna sedmica trjabwa da ischesnat... Posdrawi  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия