Кой е химнът на вашата любов?

  • 2 457
  • 46
Съвсем в началото на нашата връзка си избрахме любима песен, която се превърна в химн на любовта ни. Става дума за "Рисунка" на Мариана и Тодор Трайчеви. Впечатлих Любимия, като му пратих текста на SMS. На всеки празник се поздравяваме задължително с нея. А кой е химнът на вашата любов?
Виж целия пост
# 1
Хмм,защо никой не отговаря..? newsm78 Темата е интересна...
Точно химн не мога да кажа,че имаме,но има едно парче, което винаги като го чуя, се сещам за първите ни срещи,много го слушахме тогава.  ANOTHER DAY на DREAM THEATRE!
Виж целия пост
# 2
И ние си нямаме химн, но като се сваляхме на една от първите ни срещи се отличаваше една песена на Mariah Carey, за която посли мъжа ми каза че била мазна и лигава  Wink
Виж целия пост
# 3
Всичко е любов на Васил Найденов и Силвия Кацарова

Оженихме се за 1 седмица - от първата среща до предложението. Говоренето по телефона 1 месец преди това не го броя. Е сватбата беше 3 месеца след предложението, но песента отразяваше много точно всичко, което се случи с нас. За да добиете представа колко бяха "шокирани" гостите ви предлагам и текста. Не може да се жениш, за някой който не познаваш - поне така си мислеха всички около нас. Когато направихме 2 години от сватбата се престрашихме и казахме на родителите си за кратките срокове. (между другото - нямаше бебе на път - та видите колко "абсурдна" им се видя ситуацията на всички около нас).

В.Н.:
Не зная коя си и как ме намери?
Изплува лицето ти бяло от мрака.
Ти само среднощна мечта бе до вчера -
жената, която години съм чакал!
С.К.:
Не зная ти кой си? Видях те и ето
любовната болка през мен премина.
Позна те душата, позна те сърцето -
човекът от моите сънища сини!

Припев:
Беше само мечта
и очакване, копнеж, стон и зов.
Беше само мечта,
но сега за мене всичко е любов! (x2)

С.К.:
Целувам те с поглед
В.Н.:
и още, и още...
В.Н. и С.К.:
Любовната болка през мен премина.
С.К.:
Очаквах те денем,
В.Н.:
сънувах те нощем.
В.Н. и С.К.:
Сега те намерих - недей си отива!

Припев:
Беше само мечта
и очакване, копнеж, стон и зов.
Беше само мечта,
но сега за мене всичко е любов! (x2)
Но сега за мене всичко е любов!
Виж целия пост
# 4
посли  hahaha
Виж целия пост
# 5
Ние като се запознавахме, песента на Ивана "Шампанско и сълзи"вече беше хит, и незнам защо ама точно тя ми се струва че е нашият химн. Grinning А иначе песента, която най ни олицетворява е на Райна и Константин:"Пер секунди сме добре, а на шестата не сме..." Mr. Green
Виж целия пост
# 6
I just call to say I love you - пускахме си я по тел., въпреки че работехме през 2 стаи
Killing me softly
I will not die  - той беше женен
Лунната соната  - правих му с....... на нея. само че тя свърши преди него и нещо се разстрои музиката.

Това с различни мъже. сега съм between men. Да видим коя ще е следващата Laughing
Виж целия пост
# 7
Last kiss - Ishtar Grinning Беше голям хит като се запознахме.
Виж целия пост
# 8
CHOP SUEY на System of a Down
Виж целия пост
# 9
А иначе песента, която най ни олицетворява е на Райна и Константин:"Пер секунди сме добре, а на шестата не сме..." Mr. Green


И ние сме така. Joy hahaha
Иначе "Аз и ти" на Д2. Винаги като я чуя се сещам за първото ни море заедно...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Лунната соната  - правих му с....... на нея. само че тя свърши преди него и нещо се разстрои музиката.


уби ме, никога не би ми хрумнало! евала Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Камон бейбе, лайт май файър. На Доорс
Виж целия пост
# 12
Нашата песничка е "Слънчице мое"  не си спомням точно сега кой я изпълняваше Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Химн нямаме, но като цяло ...........Боб Марли. hug
Виж целия пост
# 14
Целият ми свят е свързан с тебе
и на тебе всичко аз съм дал
аз от твоите нощи съм обсебен
и от твоите сънища изгрял.....
Мариана и Тодор Трайчеви по текст на Евтим Евтимов

и July Morning на Uriah Heep разбира се

P.S. На днешната дата преди 7 години, взехме решение да създамем семейство и да си родим и отгледаме деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия