какво да правя

  • 2 953
  • 25
какво да правя гинеколога ми даде да пия антибиотик забранен за мамета в 12,13седмица какви могат да бадат последиците за бебето ми пия го 10 дни казва се бисептол
Виж целия пост
# 1
Бисептолът не е антибиотик, а щом гинеколог ти го е дал, би трябвало да е наясно с това, че е опасен.
Виж целия пост
# 2
И аз мислех че е антибиотик. newsm78
Виж целия пост
# 3
 Наистина,бисептол-а НЕ Е антибиотик WinkНо моята препоръка е да потърсиш друг гинеколог-този би трябвало да знае,че не се пие от бременни Confused
Виж целия пост
# 4
Наистина,бисептол-а НЕ Е антибиотик WinkНо моята препоръка е да потърсиш друг гинеколог-този би трябвало да знае,че не се пие от бременни Confused
Peace
Виж целия пост
# 5
Не виждам в коя седмица си бременна.
Повечето лекарства не се препоръчват за бременни, защото не е установено какви биха могли да бъдат последствията за плода. Спред мен, е трябвало да потърсиш отговор ПРЕДИ да пиеш каквото и да е лекарство, а не след като си го взимала десет дни.
Все пак за тове успокоение, аз пих точно Бисептол, 5 дни, без да знам, че съм била бременна. Като разбрах, ужасно се притесних, но какво можех да направя? Говорих с лекари и всеки вдигаше рамене, станалото - станало.
Сега имам две здрави и хубави дъщерички - близначки.
Виж целия пост
# 6
Наистина не е антибиотик,но ако се чувстваш притеснена потърси и др.лекарско мнение.
Виж целия пост
# 7
imai v predvid 4e pove4eto lekarstva ne se preporu4vat po vreme na bremenost zaradi lipsata na informaciq otnosno posledstviqta vurhu ploda.Vse pak ako nqma6 dostatu4no doverie v ginekologa si vinagi moge6 da se oburne6 kum drug
Виж целия пост
# 8
Бисептолът не е антибиотик, а щом гинеколог ти го е дал, би трябвало да е наясно с това, че е опасен.
Peace
Виж целия пост
# 9
Потърси друга консултация.
Виж целия пост
# 10
Потърси друга консултация.
Peace
Виж целия пост
# 11
Потърси второ мнение - както за Бисептола, така и за Спазмалгона - главно за твое спокойствие. Принципно лекарите си знаят какво и защо изписват. Но това е само "принципно".  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
какво да правя гинеколога ми даде да пия антибиотик забранен за мамета в 12,13седмица какви могат да бадат последиците за бебето ми пия го 10 дни казва се бисептол

Аз винаги чета листовката преди да започна да взимам нещо Peace
Бих се консултирала с друг гинеколог.
Виж целия пост
# 13
По-добре се консултирай и с друг доктор.
А за какво ако не е тайна ти е предписано това лекарство?
Когато е напълно наложително може би се пие, но най-добре е според мен консумацията на лекарства да се сведе до минимум.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 14
Консултирай се и с друг лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия