Женска консултация във Варна

  • 12 203
  • 29
Здравейте момичета,
предстои ми избор на лекар за женска консултация.. Нямам никакви идеи къде да е, но трябва да е по здравна каса.. попитах в майчин дом, но не съм убедена че това е мястото.. чувала съм различни неща и за ЖК-то към АГ болница.. Моля ви споделете вие къде ходихте и доволни ли сте от лекаря и акушерката, направиха ли ви нужите изследвания и държаха ли се внимателно с вас... Много ще улесните избора ми.. Благодаря ви предварително..
Виж целия пост
# 1
Аз лично ходя в Медицински център Санита в Младост, при д-р Христина Христова и съм много доволна. Много симпатична жена, освен това ми  е близичко и под носа.
Виж целия пост
# 2
Аз нямам забележки към МД Grinning
И там родих.
Виж целия пост
# 3
В курортна поликлиника при Алфред Якуб- мил и внимателен Peace Без забележки Grinning
Виж целия пост
# 4
Д-р Петинка Цветкова, ул.Битоля №1, има кабинет и до п-ка "Хр. Ботев"
Виж целия пост
# 5
Аз бях към АГ. Така и не ми стана ясно защо, но те не работят със ЗК.
Правят всички рутинни замервания, прегледи и изследвания (имат си лаборатория).
Единствено трябваше да заплатя изследване за антитела, тъй като съм отрицателен резус фактор. В кръвния център ми казаха, че ЗК поема това изследване и не е необходимо да плащам по 30лв всеки път. Така се обърнах към личния си лекар, той ми даде направление за гинеколог,а гинеколога съответно ми издаде лист за безплатно изследване на антителата.
От януари 2006 обаче, има заповед в АГ, да се внася такса от 150лв към касата на болницата, за провеждане на ЖК. Ако родите в АГ, след раждането ви връщат тези пари. Ако не родите там, остават като дарение за болницата.
Миналата година в ЖК АГ работеше една акушерка, която беше невероятен специалист и човек (Стефанова), но за жалост тя напусна. От тогава не бях много доволна от отношението на останалите акушерки, особено в частност на една. на която изобщо не и се работеше.
Виж целия пост
# 6
Аз лично съм много доволна от Майчин дом.Там съм при д-р Георгиева по здравна каса.Сигурна съм че за всяко място ще чуеш различни мнения,така че прецени сама и ако някъде не ти хареса се премести.Аз лично бях  и в курортна и в АГ отидох -по веднъж и накрая се спрях в МД.
Леко бременеене ти желая. Hug
Виж целия пост
# 7
В МД на слуки се записах при Георгиев, но не мисля това да ми е окончателното решение докато не го проуча.. някой да има мнение?
Виж целия пост
# 8
Не мога да ти помогна със съвет ама да знаеш, че много ти се радвам Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Hug знам.. и аз се радвах толкова много като разбрах за теб..
Виж целия пост
# 10
Аз бях към АГ. Така и не ми стана ясно защо, но те не работят със ЗК.
Правят всички рутинни замервания, прегледи и изследвания (имат си лаборатория).
Единствено трябваше да заплатя изследване за антитела, тъй като съм отрицателен резус фактор. В кръвния център ми казаха, че ЗК поема това изследване и не е необходимо да плащам по 30лв всеки път. Така се обърнах към личния си лекар, той ми даде направление за гинеколог,а гинеколога съответно ми издаде лист за безплатно изследване на антителата.
От януари 2006 обаче, има заповед в АГ, да се внася такса от 150лв към касата на болницата, за провеждане на ЖК. Ако родите в АГ, след раждането ви връщат тези пари. Ако не родите там, остават като дарение за болницата.
Миналата година в ЖК АГ работеше една акушерка, която беше невероятен специалист и човек (Стефанова), но за жалост тя напусна. От тогава не бях много доволна от отношението на останалите акушерки, особено в частност на една. на която изобщо не и се работеше.


4arovnica и на мен ми предстои да се регистрирам и трябва да си избера гинеколог. И аз искам да ходя в АГ болница при д-р Танев, защото той ми маха полипите преди около 2 седмици и съм изключително доволна. Но след като, той не работи със здравна каса, значи ли, че трябва да си плащам консултациите или за всяко нещо трябва да искам направление от личен лекар?
Моля те ако можеш да ми дадеш съвет за някой гинеколог от АГ, понеже останах доволна от отношението на лекарите в Патологична бременност и ми се иска да си избера някой от там.
Виж целия пост
# 11
Аз бях в МД и съм мнооооооооого доволна!!!  Peace Бях на консултации при др. Яков - той е шеф на клиниката и казват 4е е най- добрия.  Преди месец родих пак там и мога да дам само добри отзиви - освен това работят и със Здравна Каса. За всеки слу4аи попитай специално за това, защото аз си плащах и не съм много на ясно, но мен ме питаха поне 100 пъти дали съм здравно осигурена.
Леко бременеене и здево беб4е  Hug
Виж целия пост
# 12
Майчин дом работят със здравна каса, както ЖК, така и самото родилно отделение. Аз лично раждах там по здравна каса - доплащаш си разликата между стойността на операцията и сумата, която отпуска държавата, но ЖК си я заплатих изцяло, защото лекарката ми Д-р Капка Атанасова не е сключила договор с касата. Доволна съм. Препоръчвам ти ги горещо! Hug
Виж целия пост
# 13
аз също съм за майчин дом.родих там там ми бяха и жк за тях си платих защото бях при Яков но има лекари който работят по зк.георгиев също исъпругата му има добри отзиви за тях  също д-рбейлерян ако не се лъжа.потърси отзиви за тях с търсачката.много съм доволна и от жк и от раждането там.успех и лека бременност
Виж целия пост
# 14
МСЦ "Кооператор" д-р Величка Славова - работи със Здравна каса. Много съм доволна. Намира се в бившия "Дом за красота" ет.6. Пред сградата е заведението "Формула"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия