Как почиствате керамичния плот?

  • 2 073
  • 28
Момичета не съм сигурна дали темата е за тук, но ще съм благодарна ако споделите вашия опит. Аз съм много доволна от CIF, но искам да чуя и други мнения  bouquet
Виж целия пост
# 1
Като първо условие - плотът да е студен. Циф или Меглио са препаратите, които употребявам. Лекс е новото ми откритие и за цената си - бива, но няма нищо общо с Меглио.
Виж целия пост
# 2
Аз също използвам CIF .
Виж целия пост
# 3
от Метро един препарат за керамичен плот си пише,че е....и шпакличка ,която ми дадоха с печката
Виж целия пост
# 4
Frosch - по-добро е от циф
Виж целия пост
# 5
  Peace
Виж целия пост
# 6
Не съм го срещала, къде мога да го потърся  bouquet
Виж целия пост
# 7
Не съм го срещала, къде мога да го потърся  bouquet

Аз го купувам от Metro, но мисля че го има и в други магазини.
Виж целия пост
# 8


майка ми си купи такова като и сложиха керамичен плот. то беше тогава а май и сега единствено специализирано за такива плотове. аз не бях възхитена - не чистеше добре и тя досега има малки бучици от нещо загоряло което не се маха просто защото този препарат точно не успя да ги почисти.
Виж целия пост
# 9
Frosch - по-добро е от циф

И аз така мисля! newsm10
Виж целия пост
# 10
Frosch - по-добро е от циф

 smile3521
Виж целия пост
# 11
Фрош или Циф.Ако направя по-голяма поразия върху плота,ползвам и стъргалката,която е комплект към печката.
Виж целия пост
# 12
от Метро един препарат за керамичен плот си пише,че е....и шпакличка ,която ми дадоха с печката
  Peace
Виж целия пост
# 13
Frosch-синя опаковка, туба, МНОГО СЪМ ДОВОЛНА Peace
Виж целия пост
# 14
Ако направя по-голяма поразия върху плота,ползвам и стъргалката,която е комплект към печката.
Аз тука съм намерила един препарат, дето пише, че е за керамични плотове, но нямам стъргалка. Ще си купя, ама не знам как изглежда - от какво е направена, някой може ли да помогне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия