За Creditland и сайта moitepari.bg

  • 3 705
  • 5
 Имам такава дилема. Значи чрез сайта бях подала заявка за кредит, за да видя в определената банка какви са условията бях разбрала, че всичко е безплатно. Днес с мене се свърза сътрудник на Krediland и ми каза в кои две е банки е най-изгодно, но успоредно с това нашата фирма получи преференциалн условия за кредити на служителите си. Обясних това на човека, и той ме посъветва, че е най добре там да кандидатствам за кредит и ме попита къде ще ми е по удобно да се срещнем, за да попълним документите  Shocked. Аз нещо не разбрах. И дилемата ми е такава. Помня, че тука някой беше споменал, че услугите на Kreditland са безплатни, но също си спомням, че е никой тук не е споменал, че се е срещал с консултатнта само е получил информация по телефона. Та въпроса ми е аз ли нещо се бъркам или на мене ще ми искат пари за това. Не че нещо но все пак аз си кандидатствам в нащата си банка (с преференциалните условия). Моля споделете опит и кажете своето мнение в този случай. Предварително ВИ БЛАГОДАЯ и се извинявам ако е много нахвърляно.  Praynig
Виж целия пост
# 1
Защо ще се занимаваш с тях. Иди си в банката, за която говориш и действай сама, на място. Не ти трябва през трети човек да се вършат тези неща.
Сега изтеглих от Алианц и съм, много доволна от условията им. Вярно вдигна ми нервите една колежка, но получих доста добро извинение  Wink

Май не е много по темата, ама безплатен обяд няма Peace
Виж целия пост
# 2
  Дрън   мисля, така да сторя просто ми беше интересно някой друг попадал ли е в такава ситуация


 Hugмного ти благодаря за съвета
Виж целия пост
# 3
Имам такава дилема. Значи чрез сайта бях подала заявка за кредит, за да видя в определената банка какви са условията бях разбрала, че всичко е безплатно. Днес с мене се свърза сътрудник на Krediland и ми каза в кои две е банки е най-изгодно, но успоредно с това нашата фирма получи преференциалн условия за кредити на служителите си. Обясних това на човека, и той ме посъветва, че е най добре там да кандидатствам за кредит и ме попита къде ще ми е по удобно да се срещнем, за да попълним документите  Shocked. Аз нещо не разбрах. И дилемата ми е такава. Помня, че тука някой беше споменал, че услугите на Kreditland са безплатни, но също си спомням, че е никой тук не е споменал, че се е срещал с консултатнта само е получил информация по телефона. Та въпроса ми е аз ли нещо се бъркам или на мене ще ми искат пари за това. Не че нещо но все пак аз си кандидатствам в нащата си банка (с преференциалните условия). Моля споделете опит и кажете своето мнение в този случай. Предварително ВИ БЛАГОДАЯ и се извинявам ако е много нахвърляно.  Praynig



И аз попълних формата за заявка и сега чакам, но на сайта пише, че услугите им са безплатни. Не си длъжна да ходиш на тази среща освен ако наистина не смяташ да кандидатстваш за заем.
Виж целия пост
# 4
Имам такава дилема. Значи чрез сайта бях подала заявка за кредит, за да видя в определената банка какви са условията бях разбрала, че всичко е безплатно. Днес с мене се свърза сътрудник на Krediland и ми каза в кои две е банки е най-изгодно, но успоредно с това нашата фирма получи преференциалн условия за кредити на служителите си. Обясних това на човека, и той ме посъветва, че е най добре там да кандидатствам за кредит и ме попита къде ще ми е по удобно да се срещнем, за да попълним документите  Shocked. Аз нещо не разбрах. И дилемата ми е такава. Помня, че тука някой беше споменал, че услугите на Kreditland са безплатни, но също си спомням, че е никой тук не е споменал, че се е срещал с консултатнта само е получил информация по телефона. Та въпроса ми е аз ли нещо се бъркам или на мене ще ми искат пари за това. Не че нещо но все пак аз си кандидатствам в нащата си банка (с преференциалните условия). Моля споделете опит и кажете своето мнение в този случай. Предварително ВИ БЛАГОДАЯ и се извинявам ако е много нахвърляно.  Praynig

Здравейте! Виждам, че се коментира тема, която се е превърнала в дилема за Биляна. Бих желала да споделя моите впечатления, тъй като имам близки приятели, които се възползваха от услугите на Кредитланд. Честно, не знам да са имали проблеми с тях. Та, тези мои приятели първо доста време мислиха какъв кредит и от къде да теглят и вече им беше писнало да ходят по банки и събират брошури, като амбалаж. Сегаааа, всеки е наясно, че да вземеш кредит не е проста работа и от всякъде събираш "акъл" и впечатления, та и моите хора. Ходиха къде ли не, при кого ли не и са ми разказвали надълго и нашироко техния опит. Когато решиха да ползват услугите на Кредитланд вече бяха готови да платят на някого само и само да получат някаква по-компетентна помощ. Изненадата беше, че хората не им поискаха никакви пари - точно както е било написано на сайта. Първоначално и те си помислиха, че може би има някаква уловка, но НЕ - няма. Аз също не вярвах, че има такива фирми, но моите приятели са доволни и нямат никакви проблеми.
Искам да добавя още нещо, което е лично мое мнение. Без да се явявам адвокат на, когото и да е мисля, че не може да се получи пълната информация по телефона. То и за това хората насрочват среща. Мисля си, че щом има определена такава, то най-малкото от уважение би трябвало да се отиде на нея. Моите познати поне така направиха - отишли, видели се, поговорили и хората им задвижили процедурата. Обяснили им, че не е им дължат пари за услугата, а заплащането й ставало от банката. То май и на сайта им е описано това.
Е, това е от мен. Що се отнася до МОИТЕ ПАРИ, доколкото знам Кредитланд е тяхна дъщерна фирма и съм срещала доста добри отзиви за тях, така че не мисля, че има нещо обезпокоително около тези фирми.

Дано съм помогнала с нещо  Peace

P.S. Извинявам се за дългия пост Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз бях писала навремето за Кредитланд.
Пак да кажа, че нямам абсолютно нищо общо с тази фирма, но това, че отидох при тях и им се доверих, беше най-хубавото нещо, което направих.
Абсолютно безплатни са, много любезни и коректни. Аз говорих с консултант по телефона,после отидох на се срещна с него на място и след като си казах всичко, той ме посъветва къде и как да кандидатствам. Даде ми страшно ценни съвети, за които не бих се сетила, въпреки че работата ми е такава, че работя с много банки.
Оттам нататък му пращах всички документи по мейла и той ги носеше в банката. Аз в банката отидох чак в момента, в който си подписах договора. Което за мен е много важно, понеже работя почти в Банкя и ходенето на няколко пъти до центъра в работно време ми е практически невъзможно.
Изобщо не се колебай, с нищо не те задължава тази среща, само ще ти просветне.
Подписва се само едно формулярче, което се добавя към молбата за отпускане на кредит, където пише кой те консултира, за да си вземе в последствие той паричките от банката. Там също пише, че за теб е безплатно.
Няма уловки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия