Достигат ли сперматозоидите въобще...???

  • 925
  • 9
 newsm78 може и да е тъп въпроса обаче чуйте какво ми се случи- след акта / опит за бебеправене също/  при ставането за банята ми се стори, че спермата изтича от мен. Никъде не видях някой да описва нещо подобно..та всъщност ми е интересно въобще ако това найстина е така ще могат ли през тези секунди сперматозоидчетата да преминат където трябва...ИМАМЕ ЛИ ПРОБЛЕМ АКО ТОВА СЕ ПОВТАРЯ?
Виж целия пост
# 1
Здравей, първия път като забременях и аз ставах веднага къпех се и като пишках след акта естествено, че изтича сперма. Даже и докато отида до тоалетната изтичаше, та се налагаше да се бърша със салфетки докато стигна. Та идеята ми е явно може да се забременее така, но се препоръчва след акта да не се юрваш в банята веднага, а да полежиш 20тина минути с възглавничка под дупето Wink
Хаиде успех!
Виж целия пост
# 2
Затова, стоиш с вирнати крака нагоре и чакаш да стигнат, където трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И възглавница да слага...и кълчоци да вири все ще изтича по-малко...няма начин. Не се притеснявай - нормално е Laughing
Виж целия пост
# 4
Нормално е и не е причина за незабременяване.
Виж целия пост
# 5
Преди години на една приятелка която и до ден днешен няма дете  и бяха  казали че след акт нищо не трябвало да изтича и понеже при нея изтича затова няма дете. Изтича не ами ,че ако не изтича къде отива?  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами тогава за успокоени е и аз ще си кажа.Изтича, разбира се, дори и в легнало положение изтича.После-скоро не съм правила "легнал" секс-все на крак и набързо.Права под душа.Изтича си и след още време-доизтича останалото-явно и така нещичко остава все пак вътре. Crazy
Ако искаш да подпомогнеш все пак малко от малко процеса-ще полежиш-няма да ставаш веднага. Hug
Виж целия пост
# 7
еее  много благодаря за успокоението - беше ми странно че се задават най-разнообразни въпроси но това никъде не го бях срещнала ...ее сега съм спокойна и се надявам да сме помогнали ако някой се е чудел "има ли проблем?"  благодаря момичета  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И възглавница да слага...и кълчоци да вири все ще изтича по-малко...няма начин. Не се притеснявай - нормално е Laughing
ами така е
Виж целия пост
# 9
Затова, стоиш с вирнати крака нагоре и чакаш да стигнат, където трябва Simple Smile

  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия