Супа за вечеря?

  • 1 540
  • 26
Чудя се как давате супата от ДК за вечеря-със сухар, с хляб, пасипрана или чиста newsm78
Мисля да сложа сухарче, но колко- на попара ли да го докарам или по-редичко да остане? А АМ давате ли или и то отпада Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз я давам със сухар, но я оставям малко по-редичка и АМ добавям вътре, че чисто ми го отказва, та все гледам някъде да й го пробутам. Не пасирам от скоро, зависи как е свикнало детето.
Виж целия пост
# 2
Със сухарче, гъстотата я докарвам на око, а понякога слагам и 1-2 лъжички АМ.
Виж целия пост
# 3
PolarFox
къде се губиш бе душа, нещо хич те няма напоследък  Hug
Еххх какво ме питат, какво отговарям  Embarassed Wink

Гледам сuпите да са с картоф или ориз и не слагам нищо вътре от изброените неща Peace
АМ задължително по късно вечерта и като стане сутрин... може цял ден да не яде... но АМ винаги е готова да пие  Whistling Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз давам супата с хляб, не обича сухари, отдавна ги отказа. Слагам средата на филийка от тостер. А преди лягане пие 150-180 АМ. Ако добре е хапнала от супата, пие по 100 - на, но без мляко не заспива, много го обича Mr. Green
Виж целия пост
# 5
в супата слагам сухар 1 или 2, зависи колко е рядка супата.
Допреди 1 месец пасирах, но вече не.
Преди лягане все още давам адапте Simple Smile
Виж целия пост
# 6
ами аз си мислех, че супа със сухар стига ooooh!. Без АМ реват и не щат да спят ли, че им давате шише?
Виж целия пост
# 7
моят се буди през нощта, ако не е пил адапте Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
ами значи ще опитам със без Crazy за начало.
А през деня по колко и какво яде?
Виж целия пост
# 9
Без АМ реват и не щат да спят ли, че им давате шише?

Не само вечер, моята беба още яде и нощем... Embarassedда, плаче си , ако не й дам млякото, вода не иска.

Пък и да си кажа честно аз още не си налагам волята да й го спра Blush
Виж целия пост
# 10
Аз слагам по 1 сухар в супата, ако ми се види рядко - добавям още по половин, пасирам я все още, макар че ядат вече и по-едро смляно. Супата я хапват към 18ч -  като ранна вечеря.
АМ давам вечер преди заспиване - нещо като ритуал - баня, обличане, мляко...  Simple Smile Мисля, че те ще си покажат, когато са готови да заспиват без мляко.
Виж целия пост
# 11
оооо, ние сме със същата количка Hug
Ами моите закусват в 8.30, обядват в 12.30 второто от кухнята плюс плодово пюре, втора закуска в 17ч и вечеря в 21ч. Порциите са им по 180-200гр.
Чудя се дали не им е малко newsm78
Виж целия пост
# 12
И нашата количка е същата  Laughing

Моите са на същия режим, като твоите. Не мисля, че им е малко. Те са доволни  Grinning. Ако ги храня повече - повръщат.
Госпожиците също си хапват супата за вечеря. Слагам им хляб - средата на две филийки хляб. (храня ги от една обща купа и затова казвам две филийки, ако яденето е поотделно - една филийка). Супата, както и яденето не ги пасирам.
Виж целия пост
# 13
Слагах сухар/хляб, но така че да остане по-редичка. А млякото...........ееех, млякотооо......... до ден днешен си го смуче, я преди сън, я в 24ч., я.....по друго време. А си яде, като голямо дете, явно си я кефи, защо да и го спирам.

Случва се и в 19ч да и се доспи - идва да ми каже, че и се спи, просва се на дивана и с протяжен глас казва: муааако Crazy
Виж целия пост
# 14
И Валето от вчера е на МК и аз това се чудех , но снощи му дадох към 20,30супата с 1 сухар ,изкъпах го към21,20  и 150 мл.мляко с бисквита преди сън- изпи си го и нямаше протести през ноща
Аз по принцип искам да дамам мляко 2 пъти на ден до 1 г- ама той вече не ще това в 6,30 и направо в 9,00ч попарата и в нея слагам АМ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия