Концерта на Ерос - отзиви!

  • 2 375
  • 40
много ме изкефи! пя човека страхотно! Peace
Раздаде се на публиката, ефекти, сцена, пеене, всичко на 6!
Определено си заслужаваше!  Hug Hug Hug

А на вас как ви се стори?

Чакам с нетърпение да го дават и по ТВ - успя да ме "отпусне" качествено и излях с кеф емоциите си!

Браво Ерос! Браво Рамацоти!  Mr. Green

Много ми стана кеф, когато се обърна в началото, а на тениската му пишеше - SOFIA с големи букви

а накрая смени тениската с - Sofia - Thank you!

Много яко!  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Мале-е-е, яко. Споделете поне какво е избрал да пее пред БГ публика.
Виж целия пост
# 2
Ох, как ми се ходеше... Но просто нямаше начин. Ерос Рамацоти ми е любимец откакто се помня... Да кажете кога ще го дават по телевизията, та поне така да го видя.
Виж целия пост
# 3
Страшно ни хареса! Този човек е адски магнетичен и много контактуваше с публиката, а и пя без капка почивка 2 часа!
След Депеш по принцип е трудно да оцениш нещо друго, но на мен Ерос ми хареса, а и по средата се намъкнахме точно пред сцената и буквално се докоснахме до него и шоуто му!
п.п. На всеки концерт виждам по някоя форумска мама-на Депеш видях Маргарита, а днес мернах по терена Сайонара и Лили:)
Виж целия пост
# 4
пя много известни парчета, и някои нови
имаше 2 мацки с него на сцената, които му бяха бек-вокали
с една пя песента си балада с Тина Търнър,
а с другата новата си песен - с Анастейша.

Отделно много много хитове - пя над 2 часа - към 2.15мин и много нещо изпя.
Un emocione per sepmre
и много други - не им знам имената - хитове много!
балади - разтопи ме!
2 песни изсвири на акустична китара сам - ей - ако можеше да ми "чурулика" всяка вечер вкъщи -  лично - щеше да е сууупер!  Mr. Green
имаше и джазови импровизации,
контактуваше с публиката - на два пъти слиза долу при хората и се държа за ръце с тези които бяха най-отпред.
Жалко само че не му знам много текстовете, и явно не само аз, та рядко можехме да се включим  в песните правилно - но то не пречеше да си вием и грачим каквото ни падне, както си знаем  Crazy
Виж целия пост
# 5
Аз го слушах от нас Simple Smile Озвучаването му загърби концерта на Депеш. Хареса ми.
Виж целия пост
# 6
Аз го слушах от нас Simple Smile Озвучаването му загърби концерта на Депеш. Хареса ми.
Колкото и да е странно и озвучаването, и екраните бяха по-добри от на Депеш:)
Виж целия пост
# 7
Страхотен концерт! Ама стра-хо-тен! Не говоря за професионалното му озвучаване, мултимедия и т.н. Той наистина се раздаде на публиката. Как пък не спря да почине 1 минута. Други изпълнители все ходят да се преобличат, пускат балет, има импровизации, а той не слезе от сцената над 2 часа. Много мощен глас, страхотен певец. Евала за това, че беше научил няколко думи на български, които не пропускаше да каже в подходящия момент (като се има предвид 6-месечното му турне, ако трябва да научи на всеки език по нещо, неговото "добър вечер, София" и "благодаря" бяха ценни за всеки един на стадиона).
За фен като мен преживяването беше неповторимо. Надявам се някой да има снимки.
На излизане видях няколко човека с шапки с надпис EROS отпред, а на тила името на новия му албум. Някой да знае дали са се продавали или това са шапките, които той хвърли в публиката?
Виж целия пост
# 8
Страхотно беше.
Много се изкефи на публиката. В началото дори беше доста учуден. Ние с мъжът ми бяхме най-отпред, а между нас и сцената имаше италианци от антуража му, които също се кефеха много на публиката и снимаха повече нея от Ерос.
Една италианка от публиката близо до нас получи първата му тениска.

Единственото, което не ми хареса, че не излезна за бис, но и ние не бяхме много настоятелни.
Виж целия пост
# 9
Продаваха се - 10 евро е цената. Тениските 20 евро, кърпа за глава 5 евро, ключодържател за врата 5 евро.
Допълнителен подарък за годишнината от сватбата ни /точно вчера/ беше и една шапка от скъпия. Дори в момента съм с нея на работа.
Виж целия пост
# 10
Еееее искам и аз шапка! Кога са ги продавали? Нито на влизане видях, нито на излизане. Sad Cry

Някой да има една в повече?  Grinning
Виж целия пост
# 11
Продаваха ги в началото на терена, точно преди официалната трибуна на стадиона от нещо като каравана.
Виж целия пост
# 12
Eх, колко ви завиждам, много ме е яд като изпусна такива емоции. Ама мога ли кажи речи всяка седмица да идвам до софия и то в работно време.
Искренно ви завиждам, чак не искам да чета, че ми се свива стомаха.
Виж целия пост
# 13
леле, идва ми да се изям от яд! вчера по обяд ми предлагаха покани (не билети!) за концерта, а аз да не мога да се възползвам!
 #Cussing out
ако си тресна главата в бюрото дали ще се почувствам по-добре  newsm78
Виж целия пост
# 14
леле, идва ми да се изям от яд! вчера по обяд ми предлагаха покани (не билети!) за концерта, а аз да не мога да се възползвам!
 #Cussing out
ако си тресна главата в бюрото дали ще се почувствам по-добре  newsm78

И аз така, ама пусто нямаше кой да гледа зверчето ooooh!
Разказвайте....стадиона напълни ли се....давайте подробностииии  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия