Маска за бързо затваряне на порите?

  • 6 129
  • 13
Привет!
Искам да ви помоля да ми препоръчате някаква маска за бързо затваряне на порите на лицето след почистване.Наскоро си купих от ТСМ онзи апарат за почистване на кожата,все още не съм го използвала ,защото се притеснявам,че след това може би порите ще се разширят и..за да не се получи някоя инфекция смятам да си взема такава маска за затваряне на порите,но нямам идея каква.Ако може и още една молба-помня ,че преди имаше тема точно за този апарат за почистване на лицето ,но сега не мога да я намеря.Някоя от вас ще ми даде ли линк? Благодаря ви предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Дай повече инфо за този апарат,че ми е интересно. Моля  Wink
Виж целия пост
# 2
да и на мен ми е итнересно..
как действа..какво е точното предназначение..цена..всичко
Виж целия пост
# 3
ако не се лъжа това беше темата


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77114.0;all
Виж целия пост
# 4
probvaite seriata na GARNIER-Pure.Az sum stra6no dovolna za okolo 1 sedmica zapo4na da ima vidim efekt. polzvam gi pove4e ot mesec i po4ti se oturvah ot komedonite. ne e svetkavi4no burzo no vse pak nqma sinini,4ervenini i pr.
Виж целия пост
# 5
probvaite seriata na GARNIER-Pure.Az sum stra6no dovolna za okolo 1 sedmica zapo4na da ima vidim efekt. polzvam gi pove4e ot mesec i po4ti se oturvah ot komedonite. ne e svetkavi4no burzo no vse pak nqma sinini,4ervenini i pr.

Би ли ми казала какво точно включва тази серия и каква и е цената горе долу?Благодаря ти предварително   bouquet
Виж целия пост
# 6
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.
Виж целия пост
# 7
Бих ти препоръчала да използваш L'OREAL PURE ZONE:

Виж целия пост
# 8
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.

 Peace

Може и с белтък и няколко капки лимон.  Peace
Виж целия пост
# 9
Това за хумата го знам и наистина има ефект, ама май отдавна не съм я правила. Ще трябва да се позанимая малко със Себе си  Laughing Laughing Laughing
ПП: ще следя темата Wink
Виж целия пост
# 10
Още един глас за хумата.
На Амрита мисля, че има маски с хума.
Виж целия пост
# 11
Как приготвяте маските с хума?
Виж целия пост
# 12
Бих ти препоръчала да използваш L'OREAL PURE ZONE:


newsm10
Виж целия пост
# 13
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия