въпрос

  • 2 253
  • 30
искам да ви питам:
Аз си я различавам овулацията много ясно , тъй като ми изстича под формата на течение и то е няколко дни , ясно се вижда.
При това положение не би трябвало да имам запушени тръби , нали?
Или става въпрос за други тръби? Моля кажете ми какво мислите? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Цитат на: magdalinka
искам да ви питам:
Аз си я различавам овулацията много ясно , тъй като ми изстича под формата на течение и то е няколко дни , ясно се вижда.
При това положение не би трябвало да имам запушени тръби , нали?
Или става въпрос за други тръби? Моля кажете ми какво мислите? Simple Smile

Не, мила, няма как да разбереш дали са проходими тръбите. Всъщност дори не можеш да разбереш със сигурност и дали имаш овулация. Това, което изтича - цервикалната слуз, е само косвен признак за овулация. Макар и достоверен в много голям процент от случаите.
Виж целия пост
# 2
Мели, извинявай, но и аз искам да те питам нещо - при суха и лепкава цервикална слуз през цялото време (изобщо не видях водниста) възможно ли е да е имало овулация?
Виж целия пост
# 3
Теди, при всякакъв вид слуз може да е имало овулация, но да има цервикален проблем поради ниско естрогеново ниво, инфекция, друг хормонален проблем... Овулацията можеш със сигурност да потвърдиш чрез фоликулометрия. А цервикалната слуз се оценява при посткоиталния тест. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Мели, много благодаря!
Лали, извинявай, че в твоята тема... Embarassed
Виж целия пост
# 5
Темата , не е само моя Laughing . С изключение на емоциите, разбира се.  Laughing
Обсъждам всичко и разсъждавам на глас единствено за да бъда полезна - като има дискусия, все някой ще каже нещо, от което друг ще си направи изводи за себе си.
Аз се уча от интернет. И някой друг ще научи нещо.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Lali
Темата , не е само моя Laughing . С изключение на емоциите, разбира се.  Laughing

Тези емоции сигурно всички ги имат  Sad ... дано поне не е често!
Виж целия пост
# 7
Е, мина ми Laughing Ама следващия месец твърдо ще си почивам.
Виж целия пост
# 8
Видях,че има такава тема и зада не отварям нова ,ще попитам тук.
  След денят пик ли е овулациятя или на самият пик?
   Шийката на матката мека илил твърда трябва да е по време на овуто?
Виж целия пост
# 9
Като ти гледам графиката или ти е минала ову -то или имаш този месец две. Пиеш ли нещо?
Виж целия пост
# 10
Много се чудих къде да попитам и реших да е тук  Embarassed
Тази сутрин за първи път започвам да меря Т орално.
Мерих в 8.00 часа, тогава се събудих. Оказа се, че Т ми е 36,5 (по-скоро между 36,5 и 36,6). Това нормално ли е? Днес ми е 8-ми ден от началото на цикъла (28 дни).
Очаквах по-ниска стойност  Neutral Face
Виж целия пост
# 11
Тази температура е идеална. При нормални условия трябва да ти се задължи такава даже до 37 градуса до деня на овулация. После или някъде около овулацията и аз не мога да разбера, кога става точно, трябва рязко да се покачи и да се задължи на 37,1 до идването на М. А ако се задържи повече от 14 дни, има вероятност за бременност.
Виж целия пост
# 12
Мен, ако питаш, трябва да се задържи и повече от 37.1 - най-добре 37.3. Иначе тази, която си измерила е нормална за този ден.
Виж целия пост
# 13
Момичета, благодаря ви! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Изпуснала съм "Д" - имах предвид над 37,1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия