Как протича преглед при детски очен лекар?

  • 867
  • 2
Здравейте,
детската лекарка ни праща в очния кабинет към МА. Според нея дъщеря ни(4год.) е със страбизъм.(кривогледство)
Иска ми се да и обясня предварително как протича самия  преглед, но нямам представа.Досега не сме ходили при очен лекар.
Ще съм благодарна,  майките, които са водили дечицата си в такъв кабинет,  да опишат прегледа.
Виж целия пост
# 1
аз съм водила детето на очен лекар, защото много примигваше с очите и ми казваше, че го щипят. Затова ще ти разкажа какво прави лекаря. Първо имаше специално детско табло с разни шапчици кокошчици дървета по-малки и по-големи и той трябваше да казва кое какво е. После имаше три или четири апара, на които само го караше на погледне без да мига. Детето после казваше, че виждало някакъв замък вътре и накрая му светеше нещо в оченцето. Нищо трудно и притиснително нямаше, напротив даже детето го прие за игра. На следващия път му капваше някакви капки за разширение на зениците и тук нямаше никакъв проблем. Спокойно ако лекаря е добър всичко е за 15 - 20 мин и си е за тях жива игра /за дечицата/. Само да улучиш на добър лекар. Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия