А двустайните панелки?

  • 19 937
  • 78
Ами темата за къщите ми даде идея, че мога да пусна една такава тема.
Аз понеже живея в такава панелка мила свята....и онази тема много ми харесва, ама само да се наслаждавам  Blush, защото много идеи оттам не мога да взема. 1во пространствата са много по-големи обикновено и 2ро разположението е много различно от стандартните 2-3 вида панели. Grinning
Та, ако някой иска да покаже най-вече преустройства, разположение на мебели и въобще как се е събрал в тези кутийки, много ще се радвам Grinning
На нас ни предстои преустройство, че буболечката си расте, но няма да е в близките 2-3 години. Но все пак идеите ще си ги запазя! Hug
На Никол вече го знам Naughty  Grinning Но това не означава, че не може да пейстне и тук някоя картинка  bouquet
Аз ще пусна, ама по-натам, че да намеря с какво да снимам моята лудница SickМакар че от моето няма какви идеи да се вземат  Sad
Виж целия пост
# 1
А пък ако не ви се публикуват снимки, може и на лични да ми пратите линк, само аз ще си го гледам  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Май за най-много преобразувания знам точно във двустайи "панелки". Едни си преобразуват балкона на кухня, други разширяват помещенията за сметка на балкона. А някои съединяват мокрото помещение с кухнята. Избщо идеи много, но зависи от конкретното жилище.
Виж целия пост
# 3
Май за най-много преобразувания знам точно във двустайи "панелки". Едни си преобразуват балкона на кухня, други разширяват помещенията за сметка на балкона. А някои съединяват мокрото помещение с кухнята. Избщо идеи много, но зависи от конкретното жилище.

А други като нас правят така:


Не знам защо това е най-рядко срещания вариант  newsm78 при положение, че ти остават 2 терсаси, 2 спални и дневна с бокс (не мисля, че е фатално това, че е по-къса с 1 метър  Laughing). Иначе усвояването на тераси рано или късно води до проблеми, течове, мухъли и т.н.   

П.П. Не всички 2-ст имат мокро за усвояване, само тези с външните балкони Peace
Виж целия пост
# 4
Значи за жалост не мога да ти пусна снимки, просто защото нямам но ще се опитам да ти го опиша.
И мойта панелка е в Младостта обаче е от по-особен вид - и по-готина според мен.
Значи това е среден апартамент и двете стаи са от двете страни на входната врата, като хубавото е че пред всяка от стаите има огромна вътрешна тераса. Двете стаи са еднакво големи по 22.5 квадрата.
В средата точно срещу вратата има вграден гардероб и по един коридор се стига до кухнята /която е малка и без балкон пред нея, но имаш изход на едната тераса.
Та перфектното прекрояване - е изнасянето на кухненския бокс на терасата и приобщаването му /по желание/ или с плот или пък може да остане и разделен.
Тогава - малката бивша вече кухничка става перфектна родителска спалня /е малко е тесничка - но пък за спалня не е никак зле/ и остава една огромна детска с хубава тераса и всекидневна с бокс.
Не е нещо оригинално, но все пак е добро решение. Ако си първи етаж би могла да спечелиш някой друг сантиметър като избиеш и комините  Simple Smile
Виж целия пост
# 5

и други го правят Simple Smile. Само че единия балкон все пак е усвоен, но е вътрешен. Вместо бар плот си имам две етажерки които позволяват и местене (както е в момента).
Се3га съм на етап нови дивани и маси
Виж целия пост
# 6
А други като нас правят така:

Sorry, но не разбрах
Виж целия пост
# 7

и други го правят Simple Smile. Само че единия балкон все пак е усвоен, но е вътрешен. Вместо бар плот си имам две етажерки които позволяват и местене (както е в момента).
Се3га съм на етап нови дивани и маси

Не се вижда албума, ето така вече може да се отваря  Peace
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

klisurov, просто нашето преустройство не го беше изброил във вариантите, виж това, което съм начертала  Thinking
Виж целия пост
# 8
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19244&AlbumId=58624
 

 извинявам се нещо не постна url-to първия път
Виж целия пост
# 9
Никол, а колок ви излезе тази промяна на кухнята?
Виж целия пост
# 10
А други като нас правят така:

Sorry, но не разбрах
Абе и аз ещо не разбрах тея елипси какво означават всъщност.
Виж целия пост
# 11
мястото на кухненския бокс
Виж целия пост
# 12
elanca, не знам точно, защото платхме общо за ВИК услугата (смяна на радиатори, всичко по банята + прекарване на тръбите до дневната) май беше около 250 лв.
Самото прекарване едва ли е било повече от 150 лв.  newsm78
Общо взето е равно на изкарването на вода до терасата.

gery_dobreva, елипсите показват от коя до коя точка сме прекарали тръби, а зелената линия е самия път на тръбите  Peace
Виж целия пост
# 13
Лени, знам ги аз тези панели, и много съжалявам че нашия не е такъв. При него преустройството е по-лесно. Моят е такъв като на Никол.
 
Виж целия пост
# 14
Така вече разбрах!
И аз живея в такава една любима панелка и все се чудя на каде да я прикроя. Та и аз се спрях на преместването на кухнята и трапезария в хола, а пък в кухнята да стане спалня.Така хем има 2 спални, хем и не се буташ в тясната кухня.И се надявам догодина да ме огрее или това или нов апартамент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия