проблемът"неискам да акам'

  • 1 336
  • 3
Моля ви помогнете ми със съвет. синът ми е на 3 години и досега никога не е имало проблем с акането, винаги е ходил сутрин и вечер. Проблем беше че не искаше да ходи в градината, но какво пък, нали го правеше в къщи. но преди близо 3 седмици раздразни стомахът си и повръща 2 дни като корема много го болеше. С лекарствата против обезводняване му докарахме запек и успя да се изака едва сле дседмица и то с разхлабителни. Не беше проблем че седмица не е акал защото почти нищи не папаше - общо взето беше на сокове. Но от тогава не иска да ака и изпада в истерия като му се доака. акал е още 2 пъти след онова запичане и то пак с разхлабителни. сега последно беше на 01.07 и виждам че вече му е регулиран стомахът но той отказва. пръцка но стиска. ова много ме притеснява. лекарката казва да опитаме да му говорим и да му обясним ноп за него се е запечатала болката  и не иска и да чуе. Моля ви кажете ми как да постъпя. Това за мене е много страшен проблем. Детето става нервно, след третият ден започва да сеобрива и не може и да спи пълноценно . Страшно съм притеснена Cry
Виж целия пост
# 1
Мога да те посъветвам да разгледаш ануса да не би да има някъква раничка и затова да не ще и да го боли .Другото което ме е есъветвало моето джи -пи е да направя свещичка от свинска мас обезсолена като я замръзя в камерата и после офрмя като свещичка и слагаш в дупето като го направиш няколко пъти и детето види че не го боли ще се справи и с психологическия проблем успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Давай му колкото се може повече разхлабващи храни. Като го напъне, едва ли ще може да устиска, а и консистенцията като се промени и спре да го дразни, детето постепенно ще се успокои. Калина в момента е със същият проблем, защото вече е без памперс и не иска да ака на тоалетната, за пишкането няма проблем, но акането на тоалетната я притеснява и се стиска. И аз съм се видяла в чудо!
Виж целия пост
# 3
ioana e na 2 i polovina minalata esen imahme problem s akaneto no ne be6e zdravosloven ne6to prosto ne iska6e. sled sedmica obqsneniq ot roda 4e vsi4ki go pravim za6toto v protiven slu4ai boli korem se opravi
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия