От къдеда си купя памперси CAN BEBE?

  • 1 732
  • 16
Похвалиха ми ги ама при нас ги няма- къде да ги намеря че да ги пробвам?
Виж целия пост
# 1
 Преди малко бях на борсата В Люлин срещу Мосю Бриколаж зад бензиностанция Шел.Там ги има в един магазин за детски стоки р но не знам на какви цени са?Аз си купих памперси на Мамия внос са от Италия 80броя 7-16кг за 24,80лв. Peace
Виж целия пост
# 2
Здрасти Simple Smile
MAMIA от същата борса ли ги взе? Дето е магазинчето на "Ганчев" ли?
Виж целия пост
# 3
can bebe има в бебелан,близо до плиска,но цена не мога да кажа,там ги има от много време,и преди 2 дни ходих,имаше
имаше даже и мамиа,по 34 ст. ,но за първи път и не знам дали ще има редовно
Виж целия пост
# 4
Има ги и в едно магазинче в Лагера.Ако ти е удобно да го посетиш пиши да ти дам точен адрес.
Виж целия пост
# 5
Честно казано не са нещо  особено, пробвах ги и не ми харесаха пропуснаха и Ния беше мокра на сутринта. Мамията са по добри.
Виж целия пост
# 6
Аз пък съм много доволна-ние ползваме само за през нощта,но пие по две шишета вода ,а сутрин е пълен,но непопуснал.
В Плевен са 7-18кг са на 0,31ст..Допреди месец живеехме в София и май не са особено разпространени там.
Виж целия пост
# 7
Напротив има ги, но много не се купуват.
Виж целия пост
# 8
Напротив има ги, но много не се купуват.
Може Peace,не споря,явно аз съм останала с грешни впечатления.
Виж целия пост
# 9
Казвам го, защото имам магазин и от наблюдение знам. Peace
Виж целия пост
# 10
детски ли?къде? Laughing
Виж целия пост
# 11

Айде за да не прозвучи като реклама в постинга. Mr. Green
На ЛС.
Виж целия пост
# 12
И на мен май тези памерси ми хвалеха /Can bebe/, те ли са с ластик отпред и отзад?
Виж целия пост
# 13
Да хубави са, и то доста, и аз ги ползвах по едно време, но си ги вземах от Търново, тука в Добрич нещо не се срещат.
Виж целия пост
# 14
И на мен май тези памерси ми хвалеха /Can bebe/, те ли са с ластик отпред и отзад?

Отзад са с ластик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия