Моля, препоръчайте ми книги за морето

  • 2 558
  • 18
Моля да ми препоръчате книжки за моренцетооооо Sunglasses Wink Sunglasses
Искам да си взема леки книжки - трилъри, може някой чиклит, свежи и неангажиращи- все пак отивам да си почивам, а и с детенце, след което ще се тича постоянно няма да ми остане време за по-задълбочни 4етива. Харесвам (за ориентир) Джефри Арчър, поръчах си новата му книга, но искам поне още 3-4 да си взема. Може и някое криминале.Или готини разкази.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

  grinning039  car003 1swing newsm41 football
Виж целия пост
# 1
СексOFF, Пепа Витанова..
Доста е интересна.
Тази седмица в Капитал Light дори излезе кратка рецензия за нея(+)
Няколко различни житейски истории, различни стилове...
Абстрахирай се от заглавието....в книгата се говори като  в "преживяно"....

На мен ми допадна изключително много....
Особено сравнението за жените и планетите Simple Smile май ми помогнаха да интерпретирам и утчня за себе си житейската Женска философия, която винаги съм знаела, просто там бе най-точно илюстрирано.
Виж целия пост
# 2
Мога да ти дам назаем каквото искаш, виждам, че си от София.
Виж целия пост
# 3
Аз съм ЗА кратките разкази... На морето обикновено се тича след детето/децата и не бих издържал повествование с тежко описание... Та затова залагам на разказите... И то на българските...
Николай Хайтов - Диви Разкази...
Чудомир - разкази том І...
Елин Пелин и Йордан Йовков - каквото имаш под ръка...
Весело изкарване ви пожелавам...
Виж целия пост
# 4
Може и нещо на П.Г.Удхаус - леко и смешно. Ще си все в настроение.
Виж целия пост
# 5
или Тилифонния указателЪ  Laughing
шегув де  Wink
Виж целия пост
# 6
Емиии, Еми, ти защо не ме подсети да ти оставя криминалетата дето ги носех в София.
Ако си падаш по Чейс, мога да ти изпратя един бус с книжа  Wink. Четат се точно за 2 дни, направо на един дъх.
Виж целия пост
# 7
СексOFF, Пепа Витанова..
Да, нея ще си я взема, имаше откъси из разни списания...  bouquet

Мога да ти дам назаем каквото искаш, виждам, че си от София.

Дааа, от София съм, даже бяхме на една маса на последната среща Embarassed. Ще ти пиша на ЛС  bouquet

И от предложението на Експрес ще се възползвам. Удхаус ми беше любимец в студентските години, ама скоро се пробвах да 4ета нещо и не ми допадна както преди, Зори  Heart Eyes, ама на Чейс не му долюбвам стила нещо, благодаря ти. Освен това нали ще се видим на морето, може да ми вземеш някое по-интригуващо криминале   bouquet

Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 8
Сестра ми едно лято чете на плажа "акулите - най-смъртоносния хищник" и хората наоколо  #Shocked

Виж целия пост
# 9
Аз ти препоръчвам "Историкът" на Елизабет Костова - много приятна, леко се чете, а и действието към края се пренася в България Wink Наподобява "Шифърът на Леонардо" но тук се развенчава митът за Граф Дракула Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Аз ти препоръчвам "Историкът" на Елизабет Костова - много приятна, леко се чете, а и действието към края се пренася в България Wink Наподобява "Шифърът на Леонардо" но тук се развенчава митът за Граф Дракула Simple Smile
Супер идея! Ей сега звъня на една приятелка, която ще ми  я даде с радост Laughing
Виж целия пост
# 11
Еми "По трудния начин" на Лий Чайлд е доста неангажираща и интересна - за разлика от предпоследната.  И другата, която много ми хареса е "Нашенци" на Чудомир Peace
Виж целия пост
# 12
"Императрица Орхидея", в момента не помня автора, но я има в книжарниците около 12 лв. Много е интересна и увлекателна  Hug
Виж целия пост
# 13
"Императрица Орхидея", в момента не помня автора, но я има в книжарниците около 12 лв. Много е интересна и увлекателна  Hug

Благодаря, прегледах ревюто, изглежда интересна, утре ще си я поръчам Simple Smile
Виж целия пост
# 14

 Стига бе. Верно ли имате време на морето(на почивка изобщо, с децата..) за книги?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия