Френско грозде на 8 месечно бебе?

  • 1 348
  • 11
 Може ли да се захрани с френско грозде 8 месечно бебе?
Виж целия пост
# 1
Тоест да е една от захранващите храни имаш предвид нали,не първата Laughing
И мен ме интересува този въпрос-откога френско грозде.Затворих му в буркани,но незная от кога е позволено.
Виж целия пост
# 2
По-добре изчакайте с касиса... Започнете с по-леки плодове...
Виж целия пост
# 3
Аз съм я захранила с други плодове, но в момента има френско грозде и не знам дали е подходящо или не.
Виж целия пост
# 4
И аз се чудех за френското грозде от кога може. Малко силно ми се струва. Но пък е двойно по богат на витамин C от лимоните. май ще затворя в бурканчета за по-късно.
Виж целия пост
# 5
Тук има рецепти и пЮрета с касис zа след 7(навършени) месеца...друг е въпросът, че съдържанието на вит.С при температурна обработка над 60 градуса се понижава с ок. 60_70%, а при досег с въzдух zа 20 мин. пада още с 20_30%...та мен ако питаш, ако бебето не ги папа цели и пресни плодовете по_добре иzчакай следващият сеzон...просто файдата в тоzи случай май е доста съмнителна newsm78.
Виж целия пост
# 6
Вярно е, че при обработка съдържанието на Витамините пада. но въпреки това за зимата ще е доста полезно във вид на сокче примерно. Досега сме ги затваряли само на сладко, ама тая година заради детенце ще направя и на компот.
Виж целия пост
# 7
Вярно е, че при обработка съдържанието на Витамините пада. но въпреки това за зимата ще е доста полезно във вид на сокче примерно. Досега сме ги затваряли само на сладко, ама тая година заради детенце ще направя и на компот.

САМО на вит.С...повечето витамини са доста устоичиви Wink.
Виж целия пост
# 8
И аз направих няколко бурканчета на компот.То силно казано компот де-без захар ,без нищо.
Колко време издържат консервираните храни?
Виж целия пост
# 9
А аz да питам...Що компоти, а не ги zамраzите?Така се zапаzват по_дълго, а и витамините не се скапват от стерилиzацията. newsm78
Виж целия пост
# 10
А аz да питам...Що компоти, а не ги zамраzите?Така се zапаzват по_дълго, а и витамините не се скапват от стерилиzацията. newsm78
Ами а де Rolling Eyesлипса на акъл при мен Laughing
Виж целия пост
# 11
Преди 1 седмица дадох на детето сок от пресен касис, разреден с вода (30 мл. сок/70 мл. вода) и малко захар, че беше много кисел (1/4 ч. лъжичка) - детето го прие с голяма охота, особено в жегите. Нямаше никакви реакции. Не е първия сок, който давам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия