за валериана и другите успокойтелни

  • 34 043
  • 9
Може ли предозиране със валериан -над 30 таблетки ,да доведе до тежки последици? И това системно. А други на пръв поглед безобидни такива успокойтелни? newsm78
Виж целия пост
# 1
Моля,някой да ми помогне! Praynig
Виж целия пост
# 2
Пухи пухи,аз нещо не разбрах Thinking,изпила си 30 наведнъж или какво?Аз съм пила валериан преди време-около два месеца,по три таблетки на ден.Не само,че не ми донесе тежки последици,а даже не ми дейсваше.Опиши по-разбрано какво те интересува.Може някоя мама да е разбрала,но аз лично-не. Embarassed
Виж целия пост
# 3
Пухи пухи,аз нещо не разбрах Thinking,изпила си 30 наведнъж или какво?Аз съм пила валериан преди време-около два месеца,по три таблетки на ден.Не само,че не ми донесе тежки последици,а даже не ми дейсваше.Опиши по-разбрано какво те интересува.Може някоя мама да е разбрала,но аз лично-не. Embarassed


как действа,ако се пият системно  то по много наведнъж
Виж целия пост
# 4
Не мисля,че е разумно да се пият повече от три наведнъж.Не съм пила толкова много,но предполагам,че ефекта е в най-добрия случай сънливост,а може и до нещо по-сериозно да се стигне-безсъзнание,натравяне..Знай,че няма безобидни успокоителни.Валериана е слаб,на билкова основа-но не мисля,че е безобиден,особено в описаните от теб дози.Аз съм пила и Ксанакс след валериана,наистина валериана си е направо нищо пред ксанакса,но описаните от теб дози са обезпокоителни.
Не знам само аз ли не разбирам,но кой нормален човек би погълнал такова голямо количество,освен ако не иска да се натрови?!
Виж целия пост
# 5
Валериана действа едва над 200 милиграма.В zависимост от милиграмите на таблетките,може 30 да не са много...Предоzиране на валериан не води до смьрт,но може да има поврьЩане,виене на свят и болки в стомаха.
Валериан може да се пие на 2 до 4 часа по 200мг и пак да няма ефект.

Ксанакс е бенzодиаzепин и няма ниЩо обЩо с Валериан.Прави zависимост и е опасно успокоително,с което човек може да се самоубие.

Има по ефикасна билка от валериана и няма странични ефекти и се полzва все по често(поне тук)
Пасифлора или Passion Flower (Лекарството се каzва Паседан и е на капки).
Виж целия пост
# 6
Аз не съм казала,че Ксанакса и валериана са едно и също,но въпреки всичко си мисля,че няма безобидно успокоително.
Виж целия пост
# 7
Цитат
Аз не съм казала,че Ксанакса и валериана са едно и също,но въпреки всичко си мисля,че няма безобидно успокоително
Аz просто ги сьпоставих.Няма беzобидно лекарство в мега доzа,както и ако иzядеШ 2кг череШи,можеШ да получиШ раzрив на сьрцето.
Виж целия пост
# 8
Това за черешите вярно ли е,наистина?!
Виж целия пост
# 9
Не само череШи...БеШе метафорично каzано...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия