Неспокоен сън нощем

  • 442
  • 3
Привет на всички,
обезпокоена съм за мойта бебка. На 13 мес. е и от скоро трудно заспива вечер и през нощта се мята от единия край на леглото до другия, изплаква и изобщо сякаш нещо й е дискомфортно. Сигурно преди нямаше да обръщам толкова внимание на това, ако преди седмица не ни бяха изписали от инфекциозна болница - изкарахме вирус, придружен с разстройство и повръщане. Даже вчера един час след като е яла два пъти върна от храната няколко лъжички и аз вече се притесних. Гледам я спи, а се стряска насън и трепва. Моля помогнете нормално ли е това или значе, че вещо я боли...
Виж целия пост
# 1
Детенцето може да има спомени от боницата и от неприятните усещания, които е изтърпяло. Моят син скоро беше с гнойна ангина и подути венци, много го болеше, но вече минаха около две седмици, откакто се оправи, а все още нощем проплаква. Ще се успокои детето - но трябва да мине време, според мен е набрало доста негативни емоции. А може би нещо й е дискомфортно - дрешки, завивки, да не й е топло или студено - това също са фактори за неспокоен сън ...Дано скоро да отмине.  Praynig
Виж целия пост
# 2
Ние сме почти на вашата възраст и от 4 - 5 дни положението е абсолютно същото  Tired

Върти се, обикаля из леглото, пъшка, охка, сяда, става, ляга, мрънка, мяучи. Е, по-описателно от това не мога да го опиша  Crazy
Взимам я да спи при нас, че то иначе аз трябва да спа на стол до нея  Whistling

Моето обяснение е че при нас са тръгнали да я мъчат кътниците  newsm78

Ох, дано скоро започне да спи бебка, че вече не се издържа  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Не знам, ама моя син е така откакто се е родил. Буди се поне по пет пъти на нощ. Ако се събуди само два пъти съм направо свежарка. Mr. Green Щом се събуди сяда или даже се изправя. Намирам го в другия край на леглото. Мрънка, мяучи. Същите работи. Питах доктора, да не би нещо да го мъчи. А той ме пита за зъбите. То че зъби нямаме, нямаме, но не мисля, че те го мъчат. smile3506
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия