На кой оригинален парфюм е имитация наливната "Венеция"?

  • 4 037
  • 14
Рефан продават едни наливни парфюмчета, които са имитация на оригиналните и носят тяхното име.  Наскоро една позната се беше пръскала с такъв (наливен), каза, че се казвал Венеция. Та въпросът ми е някой знае е ли на кой оригинален парфюм е тази имитация?  Venezia на Laura Biagiotti или Venezia на Adrienne Vittadini (тези ми показа чичко Гугъл), или ...  newsm78
Виж целия пост
# 1
На Лаура Биаджоти  Peace Това ми е най-най-любимият парфюм за вечни времена. Само че от известно време никъде не съм го виждала Confused



Всъщност не знам точно този на Рефан чия имитация е, но предполагам, че става дума за тази Венеция - обикновено имитират нея.
Виж целия пост
# 2
На Лаура Биаджоти  Peace Това ми е най-най-любимият парфюм за вечни времена. Само че от известно време никъде не съм го виждала Confused


Те май не го произвеждат вече, но наистина беше голям хит преди години.
Виж целия пост
# 3
Мога и аз само да предположа, че е на Лаура Биаджоти. Утре ще проверя и ще ти кажа със сигурност. И аз много го харесвам, но го няма вече  Tired .
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, момичета!  bouquet А този "Венеция Пастело", пак на Лаура Биаджоти, някой ползвал ли го е? Дали не е близък по аромат до старата "Венеция"?

Само него ми предложиха в парф. магазин, но го нямаше в наличност (само по поръчка), а без да съм го помирисала не смея да поръчвам.
Биляна, ще чакам утре пак да се включиш Hug
Виж целия пост
# 5
Ами Пастело-то е малko по-различен. Венецията е по-мека и сладка а пастелото малко по-свеж ми се струва , почти същия аромат, сладък. И двата ми харесват. Нека и други кажат за да не те объркам.
А можеш ли да кажеш кой е магазина, може и ние да се възползваме. И се пази от ментета, аз вече поръчвах едно такова и го върнах.
Виж целия пост
# 6
тук можеш да видиш кои парфюми са подобни на Пастело-то, а тук - кои са подобни на класическата Венеция.
Виж целия пост
# 7
Ами  Thinking Омнията на Булгари няма нищо общо с Венецията. Много тежка миризма ми е, мен лично  направо ме задушава. За другите не знам  Rolling Eyes .
Виж целия пост
# 8
Нямам представа, на мен всичките са ми непознати Embarassed
Виж целия пост
# 9
Като ученичка това ми беше един от любимите,толкова много съм изпръскала,че вече не мога да го понасям.Сто процента имитират точно тази
На Лаура Биаджоти  Peace Това ми е най-най-любимият парфюм за вечни времена. Само че от известно време никъде не съм го виждала Confused



Всъщност не знам точно този на Рефан чия имитация е, но предполагам, че става дума за тази Венеция - обикновено имитират нея.
Виж целия пост
# 10
И "Самсара" на Герлен няма общо с добрата стара "Венеция" newsm78
Виж целия пост
# 11
Със сигурност е имитация на Лаура Биаджоти-Венеция;
Виж целия пост
# 12
Safo, взе ли си постелото  Blush?
Виж целия пост
# 13
Safo, взе ли си постелото  Blush?
Не, не съм. В момента съм много натоварена на работа и се прибирам късно вечер. Търсиш отзиви за него ли?
Виж целия пост
# 14
Да исках да си кажеш мнението  Flutter.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия