А хапвате ли с удоволствие и по колко?

  • 4 204
  • 93
Днес задръстих форума с теми.  Blush

Потресен останах от това, че някои хора не закусват, и реших да повдигна друг въпрос.

По колко хапвате? Удоволствие ли ви е, или го правите на сила?

Познавам хора, които ядат само за да не умрат от глад.

Виж целия пост
# 1
 Хапвам си с удоволствие, но то си ми личи! Въпреки, че не ям в големи количества - правя го с удоволствие Embarassed

А на такива като теб им казвам, че само хабят храната Laughing - хем се хранят добре, хем не дебелеят  Hug

Виж целия пост
# 2
С удоволствие хапвам поне по 4 пъти на ден като количеството е различно зависи от това какво ям. от месата ям само  пилешко и риба и хляб не обичам. Без закуска просто немога. Добре че не ми се лепи много че иначе щях да съм поне 100 килограма.
Виж целия пост
# 3
 Не. Хапвам с удоволствие примерно като сме на почивка. Тогава огладнявам най-много. Вероятно, защото всичко ми е наготово и не мисля нито за приготвянето, нито за сервирането, нито за нищо.


В къщи ядем, защото трябва да се храним и храната не е издигната на пиедестал. Вадиш к'вото има в хладилника и мааш  Crazy
Виж целия пост
# 4
Точно щях да напиша -  аз много обичам също да ям. И мнго си хапвам, добре, че не ми се лепи.
Но дори и да не беше така пак нямаше да се лиша от това велико удоволствие.  Blush

Сутринта хапнах две филиики с пастет, сега две чинии със спагети, нямам търпение да огладнея пак да хапна още.
Вечерта ще разтоваря със салатка и нещо постно - тиквички. И две вафли Хипер, задължително.

Е не мога, не ги разбирам тези които спазват диети, или гладуват лечебно.
Виж целия пост
# 5
Много обичам да ям вкусни неща, ама да има кой да ми ги готви. Аз мразя да готвя и ям квото има в хладилника. И искам да ми се лепи, ама тя една обмяна на веществата....квото хапна, и е в канализацията след час  Embarassed Grinning
Виж целия пост
# 6
Е не мога, не ги разбирам тези които спазват диети, или гладуват лечебно.
Като имаш някой ден 30 кила отгоре, току-виж разбереш...
Виж целия пост
# 7


Е не мога, не ги разбирам тези които спазват диети, или гладуват лечебно.

Някои хора имат нужда да спазват диети, защото всичко им се лепи и то на места, където най-малко искат, или имат нужда. Слава Богу и аз не съм от тях. Но всичко е ген.

Някои хора и като гладуват, пак изглеждат пълни, защото така им е заложено и трудно ще се преборят с това  Peace

Аз пък както не държа на храненето и храната , така като нямам апетит и нищо не ми се яде в къщи, като излезем някъде, веднага огладнявам и нападам някоя готина пицария, или друго заведение. Много ми се прияжда..не дай си Боже да ми замирише вкусно от някъде... такава съм  Blush

Виж целия пост
# 8
Оооо, обожавам да си похапвам! Винаги съм била около 50-55 кг /на 165 см/, но вече от годинките ли, какво ли, станах 58 ....И се притесних -  минах на диетичен хляб /без хляб не мога/ и почти без сладко, че и шоколадчета страааашно обичам! Та така....станах 56 кг и току-що омаах две парченца пица, останали  от снощи. Не знам какво ще правя на морето - заради децата сме на ол инклузив, ама се съмнявам само децата да се тъпчат! А по колко newsm78 знам ли, май не ям кой знае колко, но пък е честичко...
Виж целия пост
# 9
Аз се храня много нередовно...Сутрин по принцип не закусвам, от няколко години правя така, и колкото и да казват че е вредно, аз така съм си свикнала Mr. GreenОбядвам нещо, направено по бързата процедура, или си купувам нещо.Вечерята ми е сравнително лека-я салата, сокчета, супи и т.н.Случвало ми се е така яко да се освинвам, че...после ме е яд Sick
Виж целия пост
# 10
Аз съм от незакусващите. Понякога и не обядвам. Вечерям салата. Не вкусвам сладко. За какво удоволствие става дума? И вода да пийна, пак ми се лепи на г..о ooooh!
Виж целия пост
# 11
Възрастните мъдри мъже казват: "Не се жени за жена, дето няма апетит. Тя няма апетит и за живота". И май са прави. Като гледам разните дръгливи женки как едва си носят и кокалите, и душата, чак ме боли. Кофти е да седнеш някъде с приятелка, дето, изяде един домат, и почва да ти говори как е прекалила с калориите. Отпусни душата, бре, дете, какво робуваш на калории.
Виж целия пост
# 12
Ям си колкото ми е вкусно и каквото ми е вкусно, 2-3 пъти на ден. Голяма съм чревоугодничка Blush Има дни, в които много ми се яде, дни в които цял ден пия само сокче и ми се гади при вида на храна. Не мога да отслабна с диети, отслабвам само спонтанно, от стрес. Така че си папкам, да не ми е уроки Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Оооо, обожавам да си похапвам! Винаги съм била около 50-55 кг /на 165 см/, но вече от годинките ли, какво ли, станах 58 ....И се притесних -  минах на диетичен хляб /без хляб не мога/ и почти без сладко, че и шоколадчета страааашно обичам! Та така....станах 56 кг и току-що омаах две парченца пица, останали  от снощи. Не знам какво ще правя на морето - заради децата сме на ол инклузив, ама се съмнявам само децата да се тъпчат! А по колко newsm78 знам ли, май не ям кой знае колко, но пък е честичко...

Е, какво се притесняваш. Точно на олинклузив не се пълнее, щото има по 1000 вида манджи и до хляб едва ли ще опреш. Да не говорим, че можеш да се нахраниш само с 10-те вида салати  Wink Споко  Peace


Аз дори и да трябва да отслабвам и да внимавам какво точно ям, сладкото никога не мога да го огранича. Точно него НЕ. Не мога без сладко. Обожавам го  Crazy
Виж целия пост
# 14
Обичам да ям, когато ми е вкусно, считам храната за едно от удоволствията на живота. Не мога да живея, като си смятам непрекъснато калориите и си броя залците. Не съм дебела, но не съм и от най - слабите, особено след раждането, но да речем, че изглеждам прилично. И да не беше така пак щях да предпочета да съм сита и щастлива, отколкото гладна и зла Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия