Пак за детската кухня на морето?(Созопол)

  • 2 276
  • 23
Искам да попитам как става записването за детска кухня на морето? Какви документи искат? Ние ще ходим на Созопол  и разбрах от друга тема че там има кухня, но никой не ми отговори... Тук в Димитровград искат акта за раждане, как е там?
Виж целия пост
# 1
mimipimi знае за детската кукня в Созопол,след малко сигурно ще се включи. Peace
Виж целия пост
# 2
не искат никакви документи,миналата година и двете деца си храних от там. леличката е много любезна, а и храната и е вкусна. записването става ; ден за ден (обаче ако има повечко храна дава и без да си се записал) взимането става от 11.00 до към 12и30ч. ,но ако си предупредил че ще идеш по друго времеме, няма проблем. кухнята се намира на ул. ''родопи 15''(доколкото помня) от пощата нагоре , и втората пресечка в ляво.там питай някой и ще те упътят, лесно е за намиране , но е трудно за обяснение.
Виж целия пост
# 3
 Повече инфо/карта:цък!
Виж целия пост
# 4
Още едно уточнение:mimipimi е писала за ориентир пощата Rolling Eyes - може би е имала предвид е от "полицията" нагоре?
Пощата е в стария град, а адреса на кухнята е в новия.
Виж целия пост
# 5
полицията е от дясната страна, а от лявата какво е?
Виж целия пост
# 6
Ооо това че има кухня е супер Peace така няма да мъндахерцам чак от Русе разните му пюрета на малкия. Само да попитам тези които са запознати с града ние ще бъдем в станцията на МВР /незнам тя къде се намира в стария или новия град,/ та мисълта ми е дали е далече станцията от кухнята? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
полицията е от дясната страна, а от лявата какво е?
Голямата бяла сграда предполагам- ВМКСозопол /Военоморски клуб/
Виж целия пост
# 8
А в Несебър има ли ДК?
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички!!! Laughing
Виж целия пост
# 10
Това е една чудесна новина  Hug. Ние в неделя заминаваме за Созопол и аз също смятам да се възползвам от услугите на въпросната кухня и тъкмо проучвах въпроса.

Имам само един въпрос към mimipimi , защото виждам че е запозната със ситуацията - в какви съдове сипват храната? Предполагам, че ние трябва да си носим, но какво - буркани ли ( има ли значение какви) ,канчета или какво? Ще ти бъда благодарна за разяснението  Grinning.
Виж целия пост
# 11
аз миналата година нямах буркани , но леличката ми даде, но понеже взимах и за двамата бяха по голями. ако са за 1 дете мисля ,че и такива от лютеница (дерони) ще ти свършат работа. Simple Smile ние пък ще ходим към 17ти , ако има някой да ходи тогава да свирка Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.
Виж целия пост
# 13
Цитат
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.
дано, ще се радвам да се запознаем Hug
Виж целия пост
# 14
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.

сигурно и с мен ще се видите на опашката за манджата Laughing само че ние идваме в Созопол във вторник. Ехейй ама май ще спретнем форумска среща на морето а?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия