Братя чакат близнаци!

  • 1 096
  • 13
Току що разбрах от моя близка, че двама  мой приятели, които са братя, чакат близнаци. Страшно съм радостна. А Вие знаете ли за подобни случай? Аз много щастлива, пък какво да кажа за въпросните семейства!!!  Hug
Виж целия пост
# 1
Хората са казали-"Свят, шарен като цвят". Трябва да стават и такива неща  Wink

Браво хубава новина. Ще има щастливи баба и дядо, с по 4 внучета на веднъж  Wink
Виж целия пост
# 2
Хората са казали-"Свят, шарен като цвят". Трябва да стават и такива неща  Wink

Браво хубава новина. Ще има щастливи баба и дядо, с по 4 внучета на веднъж  Wink


единият брат има вече едно дете. Напаво петорна радост!!!
Виж целия пост
# 3
Тук във форума имаме такава мама Laughing Нейното семейство има близначета и сестрата на съпруга й също Wink Има и такива съвпадения Laughing
Виж целия пост
# 4
Като видях заглавието на темата и се шашнах, че вече и мъжете могат да ни отменят в тази дейност  Mr. Green. Рекох си науката прогресира, ехеееее, мъжете ще ги раждат вече!
После осъзнах за какво иде реч и пак ми стана много мило, че стават такива съвпадения, да са им живи и здрави, да се родят и да ги радват много, много, многооооо.
Виж целия пост
# 5
Ха супер, страхотна новина. Да са живи и здрави и да си ги изгледат с много обич. А бабите и дядовците да се стягат, че цял отбор с юнаци/сладурани ги очаква. То от това по-голяма радост май няма. Супер.  Hug
Виж целия пост
# 6
Браво! Да са живи и здрави и всичко да завърши благополучно!

Аз има познати братя-близнаци, на които жените се казват Ралица и са родени в една и съща година! Peace
Виж целия пост
# 7
Браво!!!! Страхотна радост за всички! Дай боже да мине леко и без проблеми!
Виж целия пост
# 8
 Браво PartyНека се раждат повече деца Praynig
Виж целия пост
# 9
Браво!
Аз познавам близнаци на които жените им родиха на един и същи ден, е не близнаци де:35:
Виж целия пост
# 10
Ами, при нас - всички мои братовчедки и всички братовчеди и братовчедки на мъжа ми, които имат деца - имаме близнаци.
От моя страна сме 6 братовчедки и 1 братовчед - от тях 3 вече сме с деца (всичките близнаци).
В рода на баща ми има близнаци във всяко поколение - поне по 2 двойки.
За мен не е случайност или съвпадение. Това са гени.
Виж целия пост
# 11
вие сте фамилно обременени и от двете страни Hug
Виж целия пост
# 12
вие сте фамилно обременени и от двете страни Hug

Оххх, умрях да се хиля. Така цвилех, че децата дотърчаха да видят какво става.
Звучи като някаква тежка нелечима болест, предавана по наследнво.
 Joy
Виж целия пост
# 13
определено са гени, знаеш, че двуяйчните се предават по майчина линия, а еднояйчните- случайно явление.
Интересното при вас е къде сте се намерили такива с мъжа ти- и той от близнашка фамилия Hug
предното беше на майтап, нали ме разбра Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия