Псуват ли мъжете ви?

  • 5 946
  • 121
А тези, които са си отучили мъжете да псуват, ще ги помоля да споделят как са постигнали успех. Благодаря!
Ако някой има идеи да други опции, да си каже, ще добавя  Peace
Виж целия пост
# 1
Псува, и още как LaughingВъобще нямам намерение да го оттучвам-мъж дето да не псува...такова животно Нема Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да, псува. Ама не мисля да го отучвам. 12 години успях само да го накарам да псува малко по- цензурирано, че иначе сам той се червеше от епитетите, които избълваше  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Моя за три години откакто се познаваме веднъж не съм го чула да псува...виж на мен понякога като ми кипне ми се изплъзва някоя думичка от устата.. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Отговорих с трета опция, въпреки че не се въздържа толкова, колкото по принцип не псува много. Най-често казва 'Мамка му', и то като е наистина бесен (най-вече когато шофира).  Peace
Виж целия пост
# 5
Извинявам се. Наложи се малко да поправя въпроса.
Псуват ли пред децата?
Виж целия пост
# 6
Псува, и аз псувам.

Е, като почне детето да разбира, няма да е така, предполагам.
Виж целия пост
# 7
Съпругът ми не псува. Аз съм тази, която употребяваШЕ "Майната му". Но спрях - те са като попивателни и не смея.
Но баща ми много псуваше. Аз поставих условие за въздържание, иначе няма да пускам децата там. Резултатът е повече от добър. Мама твърди, че се въздържа - страх го било, че ще си изпълня заканата Mr. Green
Малииии, к`ва съм лоша Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
да ,и сърди се като му правя забележка #Cussing out  smile3511

зная,че и малкия ще се научи,но нека да е по-късно
Виж целия пост
# 9
рядко и то само с колеги съм го чувала... иначе не
Виж целия пост
# 10
Не  Naughty
Виж целия пост
# 11
Да, ама аз така и така трябва да се заслушам да разбера какви ги #Cussing out ... така че не ми пречи....
 Peace

Обаче аз в колата съм .... Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
За 6 години брак и 4 г. преди това съвместен живот съм го чула не повече от три пъти да псува. Аз не псувам.
Предлагам да добавиш и опцията много рядко.
Виж целия пост
# 13
Не псува......на мен ми се изплъзва по някога, но той никога не е псувал.......просто не е такъв човек..........аз честно казано не съм го виждала и ядосан
Виж целия пост
# 14
ДА  Mr. Green е когато е нужно разбира се Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия