Срамувате ли се?

  • 2 202
  • 32
 Изпитвате ли срам? В какви ситуации или заради какво или сте оперирани от това човешко чувство?

 Аз се червя, когато някой от противоположния пол ме гледа право в очите, по незнайни причини ме е срам, когато съм на сватба и дойде моя ред да изказвам пожелания на младоженците, срам ме е , когато трябва да подаря цветя на някого по някой повод....ей такива срамежливи неща ooooh!
Виж целия пост
# 1

 Сигурно всеки има моменти, в които изпитва срам от/за нещо. В момента обаче, не се сещам пример за себе си  Thinking
Виж целия пост
# 2
Срамувам се освен в изброените от теб случаи и заради грешки на другите. Иде ми да потъна в земята от срам, когато трябва да се извиня на клиент заради забавяне на обект или нещо друго. Срам ме е, когато видя дъщерите ми да се плюят. Тогава се разплаквам от срам и обида. Слава Богу все по-рядко ми се случва.
Виж целия пост
# 3
Изпитвате ли срам? В какви ситуации или заради какво или сте оперирани от това човешко чувство?

 Аз се червя, когато някой от противоположния пол ме гледа право в очите, по незнайни причини ме е срам, когато съм на сватба и дойде моя ред да изказвам пожелания на младоженците, срам ме е , когато трябва да подаря цветя на някого по някой повод....ей такива срамежливи неща ooooh!

Това твоето по-скоро ми прилича на неудобство, не на срам  Thinking
Виж целия пост
# 4

Това твоето по-скоро ми прилича на неудобство, не на срам  Thinking
Срам си е направо, което е тъпо, но... Sad Иначе и аз се срамувам заради хорските простотиии, но  нито мога да променя нещо, нито съм отговорна за поведението и постъпките им.
Виж целия пост
# 5
Ами да, случвало се е, но поне видимо не ми личи. Hug
Виж целия пост
# 6
Аз съм си срамлива мома. Много често се изчервявам. Embarassed Нямам логично обяснение защо примирам от свян с повод и без повод.
Такваз съм си.  Whistling
Виж целия пост
# 7
Аз съм си срамлива мома. Много често се изчервявам. Embarassed Нямам логично обяснение защо примирам от свян с повод и без повод.
Такваз съм си.  Whistling

Не си сама Confused. И аз така, с тази разлика, че не се изчервявам, а гласът ми и изобщо цялата започвам да треперя Crazy. Мразя да се чувствам така, ама ...
Виж целия пост
# 8
Срамувам се, че не отделям достатъчно внимание на децата си.  Срамувам се, че не ходя достатъчно често на църква.  Срамувам се заради обещания, които не съм спазил.
Виж целия пост
# 9
Като че ли повече изпитвам срам от нечие поведение, а това вече е проблем.
Виж целия пост
# 10
Аз съм доста стеснителна, съвсем сериозно. В много случаи "ме е срам".
Виж целия пост
# 11
Аз уж не съм от най- стеснителните, но много често ме досрамява от разни дребни нещица. А изчервяването се появава в най- неподходящите моменти, естествено  Close
Виж целия пост
# 12
Срамувам се понякога, да.....май честичко ми се случва.  Rolling Eyes За изчервяването да не говорим, Embarassed понякога от какво незнам, но си се червя съвсем без причина ooooh!, така- изведнъж...
Виж целия пост
# 13
Ужасно стеснителна съм Confused Казват, че не ми личало, но на мен ми трепери отвътре при всякакви извънобичайни ситуации. На всичкото отгоре се изчервявам много лесно и много бързо, от най-малкото нещо. Не знам защо, но хората умират като се изчервя, да го отбележат. И тогава ставам лилава от още по-голямо смущение. Embarassed  В един друг форум, където се познаваме и лично, хората казваха, че това човече-  Embarassed - ме изразявало най-добре Confused
Виж целия пост
# 14
Ами  всеки човек може да се срамуваот нещо или някой...това е нещо естествено-за мен, не мога да кажа,че се срамувам Peace а и не съм стеснителна Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия