Метър за мерене на височина

  • 3 514
  • 41
По мое време имаше едни жирафи-метър дето се слага на касата на вратат и там се мери детето на височина.Искам да купя нещо такова,но не ми е попадало пред очите.Ако знаете къде има дайте инфо Praynig
Виж целия пост
# 1
Не знам какви са тези жирафи, но скоро имаше в едно от детските списания нещо (от хартия), чиято идея е подобна - залепва се някъде - на каса на врата напр.
Виж целия пост
# 2
Бяха пластмасови и изрисувани много хубаво.Май бяха руски,естествено.
Миналата година имаше промоция на Нестле при покупка на 2 пюрета ти дават нещо подобно,но не ми хареса
Виж целия пост
# 3
аз купих такъв жираф от книжарница на АБВ във варна, но сигурно има и по другите големи книжарници.
Виж целия пост
# 4
Преди 1 час купих такъв метър с Мечо пух. Имаше още няколко вида. Не са от хартия, а от една такава мека материя, която се залепя (изобщо не знам как се казва). Взех ги от щандовете в ляво от входа на София прес (в базарчето със стълбите). 4 лева едното. Много са сладки.
Виж целия пост
# 5
Мерси за инфото! Hug
Виж целия пост
# 6
Аз такива жирафи виждах наскоро по книжарниците. Явно са докарали защото в един мометн срещнах на много места.

Но това, за което е обяснила Трилиън много ми харесва. Пусто като нямам път натам. Ще трябва да отида. Мойто хлапе много обича да се мери. По едно време ходеше по три пъти на ден. Но сега му махнахме мерилото след ремонта. Трябва да се поднови. Laughing
Виж целия пост
# 7
Мойто хлапе много обича да се мери. По едно време ходеше по три пъти на ден. Но сега му махнахме мерилото след ремонта. Трябва да се поднови. Laughing
Сигурно яде Нескуик  Wink
Виж целия пост
# 8
абе и сантиметър не е пораснал.

Но да не разводнявам темата.

Важно е сантиметри, т.е. метри  да се намерят. Laughing
Виж целия пост
# 9
За Коледа продаваха жираф-метър с много готина муцуна от плат (на Орифлейм). Що ли не купих и за нас  newsm78? Как ме подсети.
Виж целия пост
# 10
Отдавна търся такова нещо и вчера без да искам се натъкнах на такав и купих-2.50лв. От магазин за 1-2-3 лв, на Ботев между Стамболийски и Т. Александров, близо до Хотел Централ.Дано да се сещате.Има жирафи, с Мики Маус и вариант с Дино и слон.Аз купих жирава. Ето и снимка за по-ясна представа:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47438
Виж целия пост
# 11
На Пиротска бях харесала един дървен, с картинки по него,в магазин за сувенири 12.90, но това е по веселяшко и по евтинко Hug
Виж целия пост
# 12
Супер е!
Виж целия пост
# 13
В предпоследният брой на сп. "Бърборино" имаше подобен метър, но във формата на щъркелче. Беше много сладко. Със съпругът ми го изрязахме, сглобихме, залепихме където беше нужно и сложихме на стената. Обаче... този щъркел стоя там има-няма 10 минути. Ивайло в пристъп на ярост го разкъса на хиляди парчета. Умрях от яд!
Виж целия пост
# 14
Е, този моя няма късане, само дето е на 3 части, но ако се залепи здравата, няма проблеми.От мека материя е, като на тези пъзелите, дето стават и за постелка като се сглобят 4 парчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия