Мами в Италия 12

  • 16 285
  • 290
Добре дошли в дванадесетата част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino


Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(  )-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Мами в Италия 7
Мами в Италия 8
Мами в Италия 9
Мами в Италия 10
Мами в Италия 11
Виж целия пост
# 1
 Party  Хайде де, къде се скрихте всички?
Виж целия пост
# 2
брех,Гери пак си първа!!!Еййй да му се не види..... Joy
Виж целия пост
# 3
Ето ни  bouquet

Ооох, 4е Широ4ко тук LaughingХаресва ми. 4естита ни нова тема дами.
Виж целия пост
# 4
Честита нова темична и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Честито,хапи бърдей то ас!   newsm38
Хора,кефи ли ви рекламата на Хайникен със застаряваща дама която казва"Happy birthday to me"?
Виж целия пост
# 6

Само да добавя за Влади - кефи ме рекламата и то доста!  Peace
Виж целия пост
# 7
Ето засто съм сънувала модератор снощи,Дивиана се появи днес да ни каже за новата темаааа...
Добре че не ме накараха да си платя за това че заемам огромно място в темите...брррр..страххх cry
Тук почва страшна буря,дано да не изчезне наш'та девочка Аличе ,че от както се пристрастих към бг-маммата не мога да дишам без да публикувам и да чета.
Аз ако съм на майката на бг-мамма пунто ком,ще изпраскам една страхотна сумичка месечен абонамент и да видим дали няма да плащат пристрастените.Ми то във Филип Морис нали милионите се натрупаха на същия принцип... Wink
Виж целия пост
# 8
Привет мацки  Hug
Егати кефа сноЩи  newsm44 newsm68 Тук в работата само за това се говори  Party

Я какви интересни теми4ки разисквате,да взема да се вклЮ4а и аз  Wink

Влади и ти зна4и си гинеколожко 4едо. Моя баЩа е гинеколог.  Wink
За раждането някой беШе питал,Ще споделя моя скромен опит.  Rolling Eyes
Та аз си бременях без никакви проблеми и до последно по4ти не разбрах,4е съм бременна.
Работих до края на 8мия месец и не съм имала никакви проблеми. Карах си колата въпреки,4е много ми мърмореха и дори в деня,който родих пак обикалях за неЩо. Мъжа ми се хилеШе,4е Ще взема да родя на пътя.  Grinning
Моя доктор съвсем сериозно ми препоръ4а към края ве4е здрав секс за да се скъсяла Шийката на матката. Аз отна4ало мислех,4е се Шегува а то наистина било. В на4алните месеци на бремеността и мен ме беШе страх ама по4нахме леко леко да пробваме като аз в на4алото си държах корема,заЩото ме беШе Шубе да не се клати много бебка ама после видях,4е няма проблеми и го ударихме тотално на разгул. Twisted Evil
За самото раждане: аз родих в Сан Рафаеле ( за мамите от другите провинции това е една от големите болници тук )и имах луд късмет,4е по времето ,когато се напъвах беШе сравнително спокойно и ми обърнаха внимание,4е няколко 4аса след това взеха да го дават като на конвейр. ooooh!
Бях си "поръ4ала" епидурална анестезия ама пусто не остана време. Девойката Джулия не бързаШе хи4 да се ражда,термина ми беШе на 22/03 а аз родих на 30/03,ден преди да ми предизвикат раждането. Да ама тя като реШи да излиза и изхвър4а буквално като тапа за нула време.  Mr. Green Мъжа ми викаШе,4е неонатоложката е хванала то4на както ке4ъра хваЩа топката на бейзболен ма4. Wink
Та аз раждах само с две акуШерки и мъжа ми като двете лелки по време на раждането си приказваха коя какво готвила и Щяла да готви. Понеже видяха,4е вси4ко е нормално и аз се справям добре си седнаха на две стол4ета да си 4укат лаф а аз се пънех като Щангист на световно. #Crazy Та роди се беба за нула време,пое я неонатоложката и после дойде докторката да ме бродира Щот ме бяха резнали. Не,4е неЩо съм усетила,мъжа ми ми разправя. Но после като взе да ме кърпи усеЩах и оЩе как подска4ах като бълха.  Laughing
Цялата дандания от раждането я забравих то4но за няколко 4аса. Аз родих в 7,19 а следобеда ве4е си бях форматирала диска. Дано един ден живот и здраве и второ дете да имам пак такава бременост да изкарам и така да родя. Hug Peace

По другия въпрос ,за 4истенето.  Thinking
И аз сама опъвам. Казвам сама Щот от 5 4истения мъжа ми се вклЮ4ва само в едно. И така хубаво 4исти,4е после след него трябва да се доизкусурява ( не ми обръЩайте много внимание,аз съм бая перфекционистка  Embarassed )
Трудно ми е да си представя,4е 4ужд 4овек Ще ми идва в къЩи и Ще ми пипори неЩата. Но като се появи и дете картинката доста се променя. Аз ли4но през седмицата давам абсолЮтен приоритет на детето си и когато не съм на ба4 съм изцяло с нея. Като резултат остават събота и неделя за слагане на дома в ред. И става то4но както феиам го е описала. Аз през уикенда се разглабям на съставните си 4асти докато оправя,из4истя,прибера изпраните дрехи и ги огладя. И после ве4ерта бих заспала и в 19,30 4аса ако можеШе. Tired И нямам нито време нито сили да изведа детето си някъде или да излезем тримата. Еми не Ща така пък. Колкото и да ми е трудно да си го представя май Ще трябва да свикна с тази мисъл и да взема да прокарвам тази идея пред мъжа ми. А той е върло против поради една единствена при4ина: в тяхната къЩа си е имал мама,която е върШела вси4ко сама и сега се бие в гърдите и се пъ4и как сама се е оправяла с вси4ко. Да,ама на каква цена и за сметка на какво. Не,мерси.  Crossing Arms

И неЩо друго исках да напиШа ама  възрастта си казва думата ,пуста деменция. newsm78 ooooh! Rolling Eyes
НиЩо,после като се сетя Ще допълвам...  Grinning
Виж целия пост
# 9
Чао Дами-Мами Италиани ,честита нова темичка  Grinning  Sunglasses

Бързам да се разпиша,че трябва да изчезвам отивам към лорето да видя дали са започнали салдите и да си купя нещооо Шопинггггг-какъв Кеффф  Hug newsm68


ПП Гери,ако искаш да дойдеш сфирни на ЛС,аз обаче ще ходя с метрото че Трафика е невъзможен ,излишен стрес не ми трябва  Stop Rolling Eyes


лек ден на всичкииии  от мен !!!!  newsm51
Виж целия пост
# 10
Не издържах на изкушението да ви постна това произведение на изкуството
...диничка...пъпешче... Party

Виж целия пост
# 11
Честита Ви нова тема!  bouquet
Благодаря ви,че ме поуспокоихте.  bouquet

ЧЕСТИТА ПОБЕДА!!!
Представям си каква лудория е падала снощи по улиците Joy
Виж целия пост
# 12
Лейди,ти здраво позна резултата снощи,поздравления.Абе като започнат мачовете от А група есента ще имаш ли против да ми направиш една консултация по случай Тотокалчото,а?А? Wink
 С пожелания да изкупиш света ,като си тръгнала на шопинг тогава!
Апропо,извън темата,веднъж като посетих онзи огромен аутлет МакАртър Глен,подкрепена с моята карта и с тази на мъжа ми за по сигурно,натоварена като муле с 1000 плика,докато стоях на една пейчица,дръпвах леко от цигарката и отпивах от  студената кола разбрах че рая съществува....ааааххх ке годурияааа..в ушите ми  отеква онзи прекрасен ,неповторим звук на картата, преминаваща през отвора на пос устройството...джък-джък-джъъъ-джъъъ-джъъкк.В следващия момент се ужасих,абе аз да не съм умряла?!?smile3514                                                                                                                             Гери чудесно мила,ама може ли така...ми то е грях да го хапнеш това чудо!
Гери,как става това да публикуваш картинка тук?
Моля те,много те моля,обясни ми го ,ама като на идиот че иначе няма да те разбера,ако вкараш сложни термини.
 newsm09 smile3506
Виж целия пост
# 13
Прочети обясненията от  Mamma  тук долу и малко поясение от мен Peace

 Как да поставите картинка в мнение



За да се появи картинка към дадено мнение или към подписа е необходимо тя да бъде указана с правилен код и адрес.

Мисля,че ясно е описано...като пишеш мнение кликваш на картината горе над правоъгълника с текста и между скобите  с img. слагаш адреса на снимката,която трябва да е във вида

 http://и да завършва с .gif , .jpg или .png

Влади ,ако музиката я има някъде онлайн..в някой сайт..можеш по същия начин да укажеш линк към нея...само ,че линка се поставя като се клика върху бутона до картината..със земното кълбо.
 
Виж целия пост
# 14
 newsm78
Ще пробвам
Аааа,исках и още нещо да питамммм,амииии може лииии да публикувамэе музикааа ,някъде така че да можеем да си пускаме разни музикални поздравчета ако ни хрумне някое готино парче ,което бихме желали да шернем с другите членове,а?Така че другите посещавайки даден адрес да могат да чуят? Crazy
Божке,това ми е най-кретенския въпрос който някога съм задавала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия