кашлят ли децата ви и какво пият

  • 15 385
  • 17
Вече 2 седмици и нищо не помага.Ходи на ясла и почти без прекъсване и е запушен носа или има секрети.Тъкмо се пооправи и пак нанова.Сега кашля, дълбоко, със секрет, но я водих на лекър и няма нищо.Утре пак ще я водя ако трябва да я снимат.Моля да споделите за такава кашлица какво им давате, предполага се че и третата сливица има пръст, отделя и тя секрет от което кашля детето.Благодаря
Виж целия пост
# 1
На моя син му давам Флудитек, сироп за кашлица! Много съм доволна от него, поне за сега!
Виж целия пост
# 2
аз давах стодал
Виж целия пост
# 3
и ние сме така от 3 седмици 4е и поже4е уж спира и след 3-4 дена пак наново давах стодал проспан но се опражя само за по 3-4 дена и после пак по4жа лекарката казва 4е нищо му няма незнам и аз ве4е за кво става въпрос
Виж целия пост
# 4
Ердомед, Еуреспал или Флудитек - зависи от конкретния случай.
Виж целия пост
# 5
Става въпрос за дълбока, деряща кашлица, ако така мога да я определя, може би с гъст секрет, че трудно отхрачва.....Ще се побъркав вечеллл Cry
Виж целия пост
# 6
Мисля, че освен сиропите за кашлица много помагат и инхалациите.Моите деца също кашлят почти постоянно и това е нещото което много ги облекчава.Попитай и за инхалации с вентолин, но трябва да си изчистите и  секрета от нослето., ако е гъст, с някакви антибиотични капки.
Виж целия пост
# 7
 Кларитин, това е хипоалергичен сироп за откашляне на секрети в носоглътката. Добър е, аз съм доволна! И при най-малко съмнение за кашлица го започвам веднага!
Виж целия пост
# 8
И аз.
Виж целия пост
# 9
 Има и едно сиропче Биокс-Тими, с екстракт от мащерка, който облекчава кашлицата! Комбинира се с Кларитина и с чайче от мащерка и лайка!
Виж целия пост
# 10
 За секретите в носа, сигурно правиш промивки с физиологичен разтвор. Пробвай и с вит. С.
Виж целия пост
# 11
И моя нещо кашля със секрети, които не може да отхрачи. Започнах с Проспан, ще изчакам да видя дали има ефект. Преди давах и Стодал. Педиатрите - трима го гледаха и казаха, че нищо му няма, но това хъркане на гърдичките ме притеснява.
Виж целия пост
# 12
Аз давам Проспан и АЦЦ на прахчета/има и сиропче/.Иначе като хвана кашлицата в началото давам Синекод на капки.
Виж целия пост
# 13
АЦЦ Кид сироп - когато има секрети.
Радослава е много трудна с пиенето на сиропи, все и се повдига и повръща,
 този е един от малкото сиропи, които пие без проблем, също и Проспан, но той сякаш по не и действа.
Виж целия пост
# 14
Комбинирайте отхрачващ сироп (Mucosolvan , Fluditec, ACC ) със сиропи стимулиращи отхрачването (билкови - Prospan, Mucoplant, Biox Thymi , Hustagyl) 2-3 дена,дори и да има антибиотик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия