Молив от латекс може ли да се махне без пребоядисване?

  • 7 834
  • 58
Положението е трагично, някой ако е успял с нещо, да пише с какво  Praynig
Пробвах с гъба и препарат за чинии, но само се размаза  Tired
Виж целия пост
# 1
Simple Smile)))))))))))

започвате да рисувате ли?


ами аз за сега лек от пастелите и моливите върху латекса не съм открила

чакам да спре и да пребоядисам :/
Виж целия пост
# 2
Не става ли да го изчегърташ лекичко....или изшкуриш?
Виж целия пост
# 3
С гума newsm78

Ей, да не секнеш таланта на детето Laughing
Виж целия пост
# 4
Dragon's Bride, ти съвсем ме отчая, кога спират  Shocked

secretgarden, не става, моливите са яки  smile3515

звезделина, мина ми през акъла за гума, но нямам, ще купувам, ако върши работа, някой пробвал ли е  newsm78
Виж целия пост
# 5
аз винаги си запазвам малко от цвета на латекса за такива случая (това, щото съм голям бояджия Laughing) Какъв цвят е латекса?? Ако не е бял, вече с моя опит мога да ти кажа как да си забъркаш  Laughing. Естествено, ако някой не предложи нещо по-умно Laughing
Виж целия пост
# 6
аз винаги си запазвам малко от цвета на латекса за такива случая (това, щото съм голям бояджия Laughing) Какъв цвят е латекса?? Ако не е бял, вече с моя опит мога да ти кажа как да си забъркаш  Laughing. Естествено, ако някой не предложи нещо по-умно Laughing

Ако беше на едно място нямаше да се чудя, но вече има навсякъде, латекса в хола и коридора е бял, а в детската прасковено.
Есента ще боядисване, но ако може да се изтрие ще съм по-доволна, освен това моливът е тъмен и се съмнявам латексът да го закрие  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ами какво да ти кажа...Ние търкахме, търкахме - с гума, със спирт, с препарати, малко се поизчисти, но си се вижда още. Сега прибрах моливите и като ги давам наблюдавам непрекъснато. Мисля, че ще трябва да си минем периода на рисуването и после ще пребоядисваме. А преди няколко месеца намерила печата на фирмата и едното ни канапе е цялото в печати! Имам друга калъфка, но реших да не я сменям засега, караме така - на нея вече не само печати, но и моливи има, пластелин, шоколад...въобще всичко за каквото се сетиш. Само я пера от време на време за хигиена, но петната са си там. Като си представя, че тъкмо първото ще спре и второто ще почне, май новата калъфка няма скоро да я извадя! ooooh!
Виж целия пост
# 8
Лала, така се смях на печатите!  Laughing Hug
Виж целия пост
# 9
lala, какво ли още ме чака  hahaha
Виж целия пост
# 10
Никол, ето този шедьовър тук http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=1&s=1
го изчистих с грубата страна на гъбата и абразивния препарат ROLI. Падна яко търкане, но поне се отстрани.
Виж целия пост
# 11
lala, какво ли още ме чака  hahaha

Какво ли не! Аз май започнах да претръпвам... Grinning
Виж целия пост
# 12
Никол, ето този шедьовър тук http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=1&s=1
го изчистих с грубата страна на гъбата и абразивния препарат ROLI. Падна яко търкане, но поне се отстрани.

Уау, бая рисуване е падало, но и доста търкане сигурно е било  Laughing
Утре купувам ROLI, дано и при нас стане  Praynig
Виж целия пост
# 13


Това има ли го в БГ? Чисти още много други неща.
Ако го няма а стената е бяла ти трябва мазило за акне и лампа. Намацваш го с мазилото за акне и слагаш лампата да свети близо до него, като засъхне избърсваш и ако има нужда повтаряш.
Това пък става и за петна от маркер по кукли, пластмасови играчки, мебели които не са от естествен материал ( за мебелите се пробва на малък участък и се изчаква няколко дни за да се види как ще реагират).
Независимо от цвета на стената можеш да опиташ с препарат за прозорци, но без да натискаш много силно, защото може да смъкнеш боята. Това съм го използвала многократно когато малката рисуваше по стените а и отпечатъци от ръце на стената на стълбището.
Виж целия пост
# 14
Точно това май не се продава тук  Thinking но картинката прилича на "Мистър Пропър"


А това мазило за акне някакво специално ли е или ставя всякакъв марка крем за акне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия