разбрах, че ме е лъгал

  • 6 947
  • 68
 Cry от една седмица не съм на себе си, адски много му вярвах на моя мъж, обаче намерих смс от някоя поли, която му пише за срещи в събота /през април/ и скоро /юни/ той беше в командировка и имаше смс да се видят в бургас ако в неделя е още там. говорих с него той ми каза че е стара позната и се видяли случайно и така мислели да пият кафе само. обеща да не се чуват и виждат. обаче са се видяли миналия четвъртък. по принцип никога не съм му ровила в нещата, но незнам защо го направих и ето какво открих - не знам дали да вярвам или не ... newsm78 Cry
Виж целия пост
# 1
 newsm78Може наистина само кафе да са пили.
Виж целия пост
# 2
Ееее, хайде сега, заради някоя Поли, която може да няма нищо интимно да си разваляте семейството Wink.
Мъжът ти глупак ли е?(не се засягай, а си отговори на въпроса)Ако не е- едва ли ще остави смс от чужда жена в телефона си, ако има нещо притеснително около тях Peace.
Виж целия пост
# 3
незнам дано но все си крие телефоните, все нищо не казва, за четвъртък каза че отива до майка си, но ... иначе мислех че нещата при нас са идеални - ooooh!
Виж целия пост
# 4
Не прави прибързани изводи. Говори с него и му кажи какво те притеснява.
Виж целия пост
# 5
Заради зачестилите такива теми не докосвам телефоните на мъжа ми!
И разпечатката дойде, до мен е плика, но няма да го отворя!


Ако искаш да си запазиш семейството приеми, че са само познати и сложи точка на случая.
Ако си готова да стигнеш докрай, включително развод,   давай - разпити, сълзи, обяснения, заплахи....
Виж целия пост
# 6
вярно,момичета нищо не е станало със сигурност, обаче аз му имах голямо доверие, а той нищо не споделя  #2gunfire ще мине време може да забравя, но сега ... newsm50
Виж целия пост
# 7
Добре, а защо наистина да не е само позната, с която са се срещнали случайно след години и не са решили да се видят няколко пъти, когато той има път към нейния град? Не е нужно веднага да се очаква, че му е любовница или нещо подобно.

Моят мъж, например, има няколко колежки, с които излизат на кафе или се прибират заедно (вози ги до тях). Дори едната понякога се обажда в събота, когато е дежурна, за да го пита разни служебни неща и винаги ми праща поздрави (аз не я познавам).
Аз също излизам с приятели мъже - дори онзи ден ходих с един приятел на концерт.
Нито един от двама ни не обича другият да му се рови по нещата - телефони, документи и др. - не ги крием, но и не ни е приятно. Имаме си доверие.
Ако иска да те излъже, няма да остави смс-ите.

Съгласна съм с Карен, а и има една приказка "Нека не се дебнем, че да не се хванем."  Peace
Виж целия пост
# 8
тя не е от бургас, а от софия, защо ще иска среща в Бургас? - тя явно му знае програмата,  fight
Виж целия пост
# 9
незнам, имаме две деца не искам да се задълбаваме в такива проблеми, но ми е неприятно. Сигурно ще ми мине, 1dating Heart Eyes а и той гледа да ми угажда 
Виж целия пост
# 10
Ааааа, аз си мисля, че ако ти изневеряваше с нея, поканата нямаше да е за кафе...
Де да знам, звучи ми точно все едно стари познати да се видят на по кафе да си полафят.
Дано не греша де.
Виж целия пост
# 11
Заради зачестилите такива теми не докосвам телефоните на мъжа ми!
И разпечатката дойде, до мен е плика, но няма да го отворя!


Ако искаш да си запазиш семейството приеми, че са само познати и сложи точка на случая.
Ако си готова да стигнеш докрай, включително развод,   давай - разпити, сълзи, обяснения, заплахи....
правилно казано.на мен ми се бе6е слу4ило не6то подобно поговорихме си и накрая вси4ко се оправи каквото и да е все пак тиси негова жена
Виж целия пост
# 12

[/quote]правилно казано.на мен ми се бе6е слу4ило не6то подобно поговорихме си и накрая вси4ко се оправи каквото и да е все пак тиси негова жена
[/quote]
Виж целия пост
# 13
 Според мен не е редно да се ровичкаш в телефона на мъжа си,всеки има право на лично пространство.Освен това,ако тя му беше някаква със сигурност щеше да е изтрил всичко от нея,едва ли щеше да рискува да си развали семейството.
Виж целия пост
# 14
Според мен не е редно да се ровичкаш в телефона на мъжа си,всеки има право на лично пространство.Освен това,ако тя му беше някаква със сигурност щеше да е изтрил всичко от нея,едва ли щеше да рискува да си развали семейството.
  Peace ще добавя самао не позволявай съмнението и ревността да те обсебят!!!! #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия