Влизаме в болница

  • 2 065
  • 29
Ох, АЛИ е от три дни в инфекц. болница,  ooooh!с разстройство и повръщане. Влезе и с много висока температура. Гледахме я няколко дни и я водихме на вливания, но нищо не стана. Не съм спала нормално дни наред.
Днес аз съм зле, а и МАЛВИНА. Препоръчаха ми веднага да постъпя и да не се бавя, защото за бебето може да е фатално, няколко часа.
Стискайте палци да се оправим бързо.
Виж целия пост
# 1
Стискам палци! Дано бързо се оправите всички...
Болниците не са най приятното място...
Виж целия пост
# 2
Дано всичко да се оправи. И аз ви стискам палци
БЪДИ СИЛНА
Виж целия пост
# 3
Миличка,разбира се, че ще стискаме палци.Дано всичко мине леко.  Praynig Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ох, АЛИ е от три дни в инфекц. болница,  ooooh!с разстройство и повръщане. Влезе и с много висока температура. Гледахме я няколко дни и я водихме на вливания, но нищо не стана. Не съм спала нормално дни наред.
Днес аз съм зле, а и МАЛВИНА. Препоръчаха ми веднага да постъпя и да не се бавя, защото за бебето може да е фатално, няколко часа.
Стискайте палци да се оправим бързо.

Стискам палци и те прегръщам  Hug! Дано се оправите бързо!!! Много ти се събра и на теб, ще се моля за трите ви  Praynig
Виж целия пост
# 5
 Hug и бързо оздравяване ви желая!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Желая ви бързо възстановяване ! Кураж !  Hug
Виж целия пост
# 7
Ние преживяхме същото преди време-каката с този вирус се обезводни,а бебата беше на три месеца.Полежахме си и ние в инфекциозна.Вярно,че там е мизерия/преди две години,близо,де/,но лекарите са прекрасни.Научиха ме точно как да действам при обезводняване и кога е наложително да започнат вливания.
Пела,кураж,всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 8
Стискаме палци! Бързо да се оправяте и трите!
Ще чакаме добри вести скоро  Hug
Виж целия пост
# 9
Пела от сърце пожелавам да оздравявате бързо и скоро да пишеш че сте у дома здравички  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Научиха ме точно как да действам при обезводняване и кога е наложително да започнат вливания.
Знам че не тук е мястото, но би ли споделила как се действа при обезводняване?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Пела от сърце пожелавам да оздравявате бързо и скоро да пишеш че сте у дома здравички  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Научиха ме точно как да действам при обезводняване и кога е наложително да започнат вливания.
Знам че не тук е мястото, но би ли споделила как се действа при обезводняване?  Rolling Eyes
Ами мога да повторя казаното от лекарката-наложи ми се пак да премина през този вирус-успешно.Значи,дава се чиста вода или един разтрор/рехидрин мисля беше/ на често и по малко,примерно на 5 минути по две лъжички.Ако детето не иска така,тогава със спринцовка в устата-действа.Задължително се прави това.Предлагат се недразнещи стомаха храни-солетки,бисквитки,но ако детето не иска-не се настоява,даже е по-добре да не яде.Слагат се свещички Вомитусхил-при нас не подействаха,но някои мами са много доволни.Ако и това не помогне и детето не спре да повръща-на системи в болницата.Ние каката я заведохме в много тежко състояние-дежурната лекарка до последно твърдеше,че се подобрява.А тя даже започна да повръща стомашни сокове.А,и ако детето не е пишкало повече от 12 часа се счита,че се е обезводнило.
Това е,дано съм била полезна.
Успех още веднъж,Пела!
Виж целия пост
# 11
надявам се скоро да сте здрави всички!  bouquet
Виж целия пост
# 12
И от мен най-сърдечни пожелания за бързо оздравяване!  bouquet
Кураж,всичко ще бъде наред!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Желая ви бързо оздравяване и успешно възстановяване!!!  Praynig
Не се плаши, дори да ви слажат на системи - така даже по-бързо се възстановяват дребосъчетата.  Hug
СИЛИ И ТЪРПЕНИЕ   bouquet
Виж целия пост
# 14
Бързо оздравяване ви пожелавам! Кураж и много сили!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия