перде за детска стая

  • 2 179
  • 10
Дайте ми сега идея за цвят и ушиване на перде за детска стая. Ето и тапетите, http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47438 
много е пъстро и ще трябва да е в един цвят. Кой какво ще предложи, пък и можете да покажете вашите.
Виж целия пост
# 1
много просто
купуваш плат за перде - воал, има много цветове, според мен ще отива бледо жълто, но топло има точно такъв цвят, и готово. Цената му е около 6лв/м, може да се намери и по-ефтино
Виж целия пост
# 2
тези тапети имат перде в каталога, същия цвят на звездички
Виж целия пост
# 3
АЗ СЪМ ЗА ЕДНОЦВЕТНИ
Виж целия пост
# 4
И аз смятам че онези от каталога ще бъдат неподходящи, и без това стана много шарено, пердетата наистина трябва да са 1 цвят,но мисълта ми беше дали да са с къдрички или нещо по-такаллллили обикновенни.Да сте виждали нещо интирисно като кройка?
Виж целия пост
# 5
Според мен по-семпли, ще отиват повече. Иначе ми се струва, че ще стане претруфено
Виж целия пост
# 6
Тъй като тапетите са доста шарени и весели, според мен пердето трябва да е съвсем изчистено и ненатруфено. Всеки един цвят от мотивите на тапета би отивало според мен - и лилаво, и зелено и цвета на звездичките, само не и основният фон на тапетите, защото самото перде ще се "изгуби". Има по магазините тюлени пердета най-различни цветове, няма начи да не си харесаш нещо.
Виж целия пост
# 7
Не знам дали се вижда добре на снимката, но ако си ушиеш по- семпло перде, после можеш ако решиш да го украсиш според сезона с различни щипчици, каквито проават в магазините за украси или подаръци.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че светлосини ще отиват на тапетите, а пък и нали е мъж..Чакай ще ти дам и един линк с модели...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984&photo=24
Виж целия пост
# 9
девойка е CryДа не би да ви изглежда като за момче, може би заради кревата, но аз съм фенка на синьото.Пък и тогава избора беше зелено или синьо.Затова предпочетохме синьото, пък и нали и до време, не сме го мислили много.
Виж целия пост
# 10
девойка е CryДа не би да ви изглежда като за момче, може би заради кревата, но аз съм фенка на синьото.Пък и тогава избора беше зелено или синьо.Затова предпочетохме синьото, пък и нали и до време, не сме го мислили много.

Ох, много се извинявам незнам защо така съм се заблудила!!! Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия