Цени на детска кухня

  • 2 822
  • 37
Здравейте, знам, че някъде ще ги има споменавани, но искам да направя възможно най-пълния списък с цените на детската кухня в БГ, защото във Варна е леееееееко безобразна цената -1.60 на ден Crazy, а кметът предвижда намаление с 40 ст и имам подозрението, че пак ще е най-висока в страната.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
В София е 1.00 лв.
Виж целия пост
# 2
От кога- последния ми спомен беше за 0.85. Не че има значение де, просто ми стана интересно дали след протестите е вдигната цената newsm78
Виж целия пост
# 3
Не знам от кога е 1 лв, но Гого е на кухня от средата на април и от началото плащам по лев на ден.
Виж целия пост
# 4
МЕРСИ:)
чакам инфо и за другите градове, моля:)
Виж целия пост
# 5
В Пловдив е 50 ст./ ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 6

Толкова е  Peace
Виж целия пост
# 7
Във Варна е 1,60. В Горна Оряховица, където живеят родителите ми е 0,78 лв. В Харманли, при свекърва ми е 1,30 лв.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че е по лев от началото на март.
Виж целия пост
# 9
Във Велико Търново - първа група от 4 до 6 месеца мисля, че беше 0.40 лв, втора до 10 месеца - 0.60 лв., а трета е 1 лев.
Виж целия пост
# 10
В Добрич за малките /4-12 м./ цената на купоните за бульон е 0.20лв, за пюре - 0.40 лв, кисел - 0.30лв. От 1 до 3 години незнам колко е купона newsm78
Виж целия пост
# 11
В Благоевград е 0.70 лв.
Виж целия пост
# 12
доколкото знам при нас - в Пловдив  - са най-евтини купоните - това от предишни такива теми   chef
Виж целия пост
# 13
В Хасково е 0,70ст. Peace
Виж целия пост
# 14
в асеновград е 0.55 на ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия