ne iskam da pi6kam

  • 993
  • 8
zdraveite mami. Ioana e na 2g i polovina bez pampers e ot oktomvri 2005. Hodi na detska qsla i zimata ne izlizah me mnogo.Sega kato se postopli sedim dosta na vun.Neiska da pi6ka na vun samo na gurne nqma toaletna nqma ni6to samo gurne.Problemut ne e v srama ako i sloga gurneto na sredata na plo6tadkata nqma da ima problem no ne moga da go nosq postoqnno s nas.Nai-lo6otoe 4e ne se napikava  ami stiska.Molq pomognete     
Виж целия пост
# 1
Опитай с нещо забавно-например:,,Хайде,маме да полеем цветенцата" или,,Хайде сега да намокрим мравките" Peace
Виж целия пост
# 2
Или да му покажете как да прави  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Или да му покажете как да прави  Simple Smile
hahaha hahaha направо това е начина  hahaha
А сега по темата -и моята отначало не искаше да пиша навън .Пробвай ако не иска ти да я държиш,  да клекне и така да пиша.Или пък когато изпишкват някое друго детенце заедно с него я събуй -те гледат едно от друго .Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Забелязала съм, че едно дете ако се изпишка после на всички други им се допикава.
Виж целия пост
# 5
blagodarq vi no ne stava vsi4ko ot izbroenoto sme opitali.Ti4ame po decata koito otivat da poleqt trevata no samo gleda za svalqne na ga6tite i duma ne dava da stava ako ne si vidi gurneto
Виж целия пост
# 6
имам същия проблем, и на гости не ще, за навън и дума да не става!колко сме я молили, не та не! и устиска ,докато ни вземе баща й и сме си на гърнето! после го пълни като тенджера! страх ме е да не стане нещо на бъбреците!ох, да си призная, бяхме на едно гости и гърнето беше в колата, а докато сляза и се ка4а при 50 градусова жега, аз ще пукясам, та домакинята я нямаше в момента и срам не срам открих една касарона като гърне и в нея, ина4е молби за тоалетна и те4ности и какво ли не- не!после я измих с белина,ох грях ми е, ама нали е за детето ми! не се смейте, хей! Hug
Виж целия пост
# 7
Moje prosto da go e sram deteto za6to ne probva6 da ia skrie6 v hrastite obiasni i 4e tam nikoi ne ia vijda i moje pak da stane.Na tazi vazrast ve4e gi e sram.
Виж целия пост
# 8
имам същия проблем, и на гости не ще, за навън и дума да не става!колко сме я молили, не та не! и устиска ,докато ни вземе баща й и сме си на гърнето! после го пълни като тенджера! страх ме е да не стане нещо на бъбреците!ох, да си призная, бяхме на едно гости и гърнето беше в колата, а докато сляза и се ка4а при 50 градусова жега, аз ще пукясам, та домакинята я нямаше в момента и срам не срам открих една касарона като гърне и в нея, ина4е молби за тоалетна и те4ности и какво ли не- не!после я измих с белина,ох грях ми е, ама нали е за детето ми! не се смейте, хей! Hug
Не се смейте ама се смях - много. А съвет май не мога да дам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия