Проучване на женските предпочитания

  • 1 859
  • 21
Последните проучвания показват, че типа мъже, които жената харесва, зависи от менструалния й цикъл.
Например:
- по време на овулация жените харесват мъже със здрава физика и добре подчертани вторични полови белези,
-докато по време на менструация жените предпочитат мъжете обляни с бензин, запалени, с ножица забита в слепоочието и стик за крикет в задника.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Вие част от представителната извадка ли сте? Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Това за бензина и ножицата ми хареса, но при мен за сега не е така  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не съм участвала в проучването - определено  Crazy
Виж целия пост
# 3
Не съм участвала в проучването - определено  Crazy
И аз съм пропуснала занятието hahaha Joy
Виж целия пост
# 4
когато съм в цикъл е добре всички мъже да стоят далече от мен  Mr. Green zа тяхно добро е  Whistling май съм участвала в таzи анкета  Laughing
Виж целия пост
# 5
Като съм преди цикъл, не само мъжете, а и всичко живо( включая и мен самата) е добре да е извън полезрението ми1 Joy
Виж целия пост
# 6
Тез хора май мен са питали ... Ей, след раждането много яко ме друса преди и по време ...
Виж целия пост
# 7
Като съм преди цикъл, не само мъжете, а и всичко живо( включая и мен самата) е добре да е извън полезрението ми1 Joy
smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 8
Знам ли newsm78На мен ми идва три пъти в годината и всичко е под ножа Mr. Green Ама си имам оправдания ХОРМОНАЛЕН ХАОС Flutter
Виж целия пост
# 9
Не знам дали е така, ама и аз съм го чела-не помня къде, но беше обяснено много подробно и звучеше логично!  newsm78
Виж целия пост
# 10
Незнам дали е така..ама на мен само ми става леко нервно..
Преди  да родя беше по- зле Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
-докато по време на менструация жените предпочитат мъжете обляни с бензин, запалени, с ножица забита в слепоочието и стик за крикет в задника.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Само не разбрах, как го предпочитат - обгорян, алангле или на шиш (стика ще свърши тази работа). newsm78
Виж целия пост
# 12
 Не знам. Аз харесвам Уентуърт Милър по всяко време. И преди цикъл, и по време на цикъл, и в овулация....
Виж целия пост
# 13
Абе, чета все разни подмятания за хормонални бури и чудеса, цикли, бременности, за смяна на настроения и пр. и започнах да се чудя, жена ли съм, аджеба или к'во?
Май съм к'во. Shocked
Хормоните не ми влияят. По никакъв начин.
Харесвам мъжете, чудесно се разбирам с тях и нямам намерение да ги паля, коля с ножица, бода със стик за голф или крикет.  Laughing
По всяко време харесвам и описаните индивиди (онез, със здравата физика).  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Аз пък до сега съм била нервна 2-3 пъти по време на цикъл, не ми действа така. Виж едни други мераци ме спохождат, ама това е друга тема:oops:.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия