отравяне със спирт на бебе

  • 3 060
  • 18
Здравейте!До сега не се престрашавах да ви пиша,но съм много притеснена ,а няма към кого да се обърна.Моето бебче е на 1,5м.Днес майка ми вместо да й дада сироп й дала 3мл. спирт70%.Аз разбрах случайно след 12 часа защото беше останало малко в спринцовката с който е мерила.Дали може нещо да се случи?За сега малката е добре но ме е страх да не се случи нещо по-късно.Моля помогнете!
Виж целия пост
# 1
А защо не сте отишли веднага на лекар?
Виж целия пост
# 2
Не можеш ли да се консултираш с лекар, за да ти каже какви последствия може да има. Възможно е да е необходимо да се направят промивки или да се даде нещо през устата.
Виж целия пост
# 3
Щом са минали 12 часа едва ли нещо ще  стане оттук нататък! Пък и 3 мл спирт не е много,може само да му е опарило устичката.
Все пак бъдете внимателни и не експериментирайте с бебето!
Виж целия пост
# 4
разбрах преди 30 мин,а не мога да открия лекаря
Виж целия пост
# 5
разбрах преди 30 мин,а не мога да открия лекаря
;

Ако си от София, се обади на 150 - Бърза помощ. Винаги идват и не отказват. Дори и да е за всеки случай, е хубаво да го види лекар.
Виж целия пост
# 6
Когато имате такъв проблем, звънете на токсикологията в Пирогов. По телефона са ми давали информация дали да се притеснявам или не
Виж целия пост
# 7
внимавайте, бе хора!!!
Ако не беше спирт, а белина, примерно!
Ужасно недоглеждане!
Виж целия пост
# 8
Чакай, чакай, майка ти посочи ли ти, че наистина е взела от шишенцето със спирт.
За 12 часа спиртът би следвало да се изпари напълно  newsm78
Щом няма никакви симптоми, направо се съмнявам да е било спирт. Най-малкото щеше да е отпусната и сънлива. Бил е малкият дявол, щом до сега не е станало нищо, няма какво да стане, но много внимавайте следващия път. Звучи страшно...
Виж целия пост
# 9
Лелееееееее дано на детенцето нищо да му няма. Задължително се консултирайте с лекар. Пиши как е бебчето.  Confused
Виж целия пост
# 10
Ужас - дано бебето е добре. 3мл за бебе на 1.5 месеца не е никак малко и безобидно. Дано сте завели детето на лекар.
Виж целия пост
# 11
Дано всичко да е наред! То вярно, че не е време да ти четем конско, ама не дръжте такива неща заедно със сиропите. Аз примерно винаги съм държала каплите за колики отделно от Вигантола... шишенцата изглеждат почти еднакви и изпитвах ужас да не дам на бебето 20 капки виагнтол... Затова вигантола в кухнята на шкафа, а капките против колики до леглото ми. Дори и сега държа отделно подобни неща...
Успех!!!! Сега ще си 100 пъти по-внимателна! Сигурна съм, че няма да има последици!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Как е бебчето? Дано няма последици Praynig
Виж целия пост
# 13
Как е бебчо???Много внимавийте с тия неща, хич не са за подценяване. Аз съм вдигнала едва ли не на тавана всичко, което опасно, което сина ми може да докопа. Баба му роптае, ама по-добре само аз да си чистя и пера с препаратите, отколкото да стане белята.
Виж целия пост
# 14
благодаря на всички за съветите и критиките!моята принцеса е добре,но баба й 3 дни е с високо кръвно. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия