Какво да пиша в препоръката?

  • 1 225
  • 8
Най-добрата ми приятелка и мъжа и ще си осиновяват детенце.Подала е документите и ме помоли да напишем с мъжа ми препоръка.Какво да пишем? EmbarassedМоля ви споделете.Благодаря предварително Praynig
Виж целия пост
# 1
Заповядай Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19234
Виж целия пост
# 2
Април,много голямо Благодаря!
Искрено се надявам да мога да помогна.С какво друго мога да помогна на моята приятелка,освен с морална подкрепа?
Виж целия пост
# 3
Моралната подкрепа е достатъчна, Lati!

На приятелката ти е достатъчно да вижда съпричасността и усмивката ти във връзка с начинанието й.
Моралната подкрепата на приятел в трудните моменти, е голяма част решаване на проблема Simple Smile

Обичайте се и бъдете здрави! Hug
Виж целия пост
# 4
Зорина,благодаря ти!Знаеш ли-тя така се радва на моите деца и ги обича искрено.Точно така и аз се чувствам-все едно аз ще осиновявам детенце.Зная,чеще премине през много перипетии и някак ако мога да и помогна...ще съм щастлива!
Виж целия пост
# 5
На мен лично много ми помогна контакта с други осиновители, също така много се ровех в книги, в интернет, но аз съм си такава - като чета се чувствам по-спокойна .

Моите най-близки приятели са луди по Николай Simple Smile

Lati , и с теб ще е така.Още повече, че ще помагаш с практически съвети.

Ти си родила и отглеждаш две дечица - просто твоята приятелка има да извърви друг път за да стигне до майчинството. А това е прекрасно....

Аз много често (когато ми стваше наистина непоносимо от дългото чакане) си представях, че някъде там се зачева или ражда моето детенце...

Успех на твоите близки, радвайте се на приятелството си  bouquet
Виж целия пост
# 6
Април,вчера като ми каза знаеш ли-настръхнах цялата...Не мога да опиша с думи.Знам,че ще извървят друг път,но аз се гордея,че ги познавам.Да дариш любов и грижи-това е незаменимо!!!Всеки,който е осиновил дете трябва да е ГОРД,защото е благороден и добър човек!Възхищавам се на такива хора.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
Момичета,написах препоръката днес.Дано всичко да си дойде на мястото и в скоро време да гушкаме/Дай Боже/ едно сладко детенце!!!Ще стискам палци на нашите приятели да не чакат много!
Виж целия пост
# 8

iskam da snaia kakvi med. isledvania vi isiskvaha pri podgotovkata na dokumentite sa osinoviavane na dete?

na men mi iskat snimka na belite drobove a pri parvoto osinoviavane ne sa mi iskali.
moga da se pohvalia 4e imam doklad ot germania i sapo4vam da nabiram dokumenti sa vtoro osinoviavane i sam mnogo stasliva.
ve4e sam po4ti gotova samo tesi medizinski.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия